Мнения за хотел "Езерото" - Костенец

  • 25 215
  • 20
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 967
Добро утро Simple Smile
Моля помогнете с мнение за този хотел, защото ми се иска да го посетим Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 642
Страшно любимо наше местенце. Хотела е страхотен, удобен, чист и има добра кухня.
Има фитнес, солариум, голямо джакузи (почти като мини басейн) и лечебни вани за процедури.
Няма да съжалявате ако го посетите. За сведение: двойната стая беше стая с две големи легла, по-точно спални. Спокойно могат да спят двама възрастни и две деца.Ние сме спали и в най-големия апартамент и в по-малките също, и в двойна стая, но зависи за колко нощувки отсядаш. Ако е за повече, по-добре апартамент, за да не се бутате в една стая. И още нещо, зимата е много топло в хотела, носете си и по-леки дрехи  Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 642
Забравих да ти пратя и линк.... В сайта се виждат доста неща.
http://www.ezeroto.com/

# 3
  • София
  • Мнения: 2 967
Явно е много хубаво там, защото  много по-рано трябва да си направиш резервация Simple Smile Вече проверих.

# 4
  • Мнения: 173
Там е страхотно. Бяхме преди няколко седмици и наистина е велико, яма да съжалявате.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 967
Сигурна съм, но проверих и резервацията трябва да е доста по-рано Simple Smile

# 6
  • Мнения: 455
Наистина изглежда страхотно и ме заинтригува...Разбрах, че ресторанта е добър, но се надявам че няма жива музика и шумотевица до късно ? Интересува ме дали се посещава предимно за семейна почивка? Опитвам се да се ориентирам дали ще е подходящо за уикенд с дете на 3г и бебе.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 022
Още едно положително мнение за хотела, макар че храната не ме впечатли особено, но не  е и лоша.Иначе всичко е направено с много майсторлък!

# 8
  • София
  • Мнения: 642
Няколкото пъти в които сме ходили не е имало жива музика. Мисля, че по принцип няма.
С деца може да се ходи, тихо и спокойно е. Само дето навън трябва да ги пазиш надалеч от езерцето. А иначе има жива сърничка и патици. Ще им е интересно на децата да ги видят.

# 9
  • София, България
  • Мнения: 5 594
заслужава си наистина

# 10
  • София
  • Мнения: 2 967


Много ми харесват мненията Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 11
  • Мнения: 1 114
Там е страхотно!

# 12
  • Мнения: 622
Била съм там, но не и в хотела. Ресторанта е страхотен.Много обичаме да ходиме там през лятото на вън-приказно е  Party

# 13
  • Мнения: 528
Бяхме края на лятото там, природата е страхотна, красоти колкото искате.
От хотела не съм много въодушевена, в стаите влагата е избила по стените и тавана, мазилката
се ронеше върху леглото ни, в сауната мирише на мръсни чорапи. Но това някак се преглъща...голямата ни грешка беше, че огладняхме.
Ужасна кухня...спешно се нуждаят от нов готвач и ново меню.

# 14
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 519
Преди седмица го посетих, но предимно за да пия кафе. Приятно е, но сега е кофти време влажно и няма къде са ходи. Трябва само в стаите да стоите. Има люлки навън. За няколко дена може, но за повече не Искахме да ползваме джакузито, но се оказа че едно малко басейнче, което пълнели ако има 6 човека желаещи.

Общи условия

Активация на акаунт