Козметик в Стара Загора

  • 2 793
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
Моля, пишете ми ако сте доволни от някои козметик. Сега съм в 15 г.с. и съм с пъпки по цялото лице. Досега съм ходила на доста, но никъде не ме почистваха черните точки добре - сигурно, защото никои не ме е насочвал.
Очаквам вашите препоръки.
Благодаря  bouquet

# 1
  • Мнения: X
Моля, пишете ми ако сте доволни от някои козметик. Сега съм в 15 г.с. и съм с пъпки по цялото лице. Досега съм ходила на доста, но никъде не ме почистваха черните точки добре - сигурно, защото никои не ме е насочвал.
Очаквам вашите препоръки.
Благодаря  bouquet
Аз ходя при Таня от студио Елит на "Руски"1 и съм много доволна от нея. Действително чувствам лицето си наистина почистено след като съм била при нея, няма и следа от черни точки PeaceРаботи с три вида козметика в зависимост от това колко пари можеш да отделиш за тази услуга.

# 2
  • Мнения: 63
Бих ти препоръчала д-р Христозов. Има дерматологична клиника във хл. Верея, но правят и козметични процедури.

# 3
  • Мнения: 663
Бих ти препоръчала д-р Христозов. Има дерматологична клиника във хл. Верея, но правят и козметични процедури.


Вече е с нов адрес,ето тук повече подробности-http://www.legeartisbg.com/

# 4
# 5
  • Мнения: 1 149
Аз също съм за Христозов.Ще останеш доволна.Всичко е на ниво.Препоръчвам го горещо Peace

Общи условия

Активация на акаунт