Гумени ботушки за момиченце

  • 2 548
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 110
Здравейте мами , моля за помощ. Трябват ми гумени ботуши, защото крачетата ни са мокри в това време. Моля ако някоя знае къде има да сподели. Мерси на всички предварително  bouquet От София съм.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
В Овиезе има розовки /не пропускат, пробвахме ги/ и в детския Фокс също при това ги намалиха от 37 на 19 лева. Предполагам и по други магазини има, но за тези се сещам сега.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 294
Колев и Колев също предлагат гумени ботушки  Peace

# 3
  • Мнения: 110
Благодаря ви момичета ще ги погледна  bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 4 966
В Овиезе има розовки /не пропускат, пробвахме ги/ и в детския Фокс също при това ги намалиха от 37 на 19 лева. Предполагам и по други магазини има, но за тези се сещам сега.
И аз ги гледах,но като ги вдигнах бяха ужасно тежки.
И друго ми направи впечатление,пазят ли достатъчно топло?

# 5
  • София
  • Мнения: 847
има в Бенетон, но не погледнах колко струват.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
В Овиезе има розовки /не пропускат, пробвахме ги/ и в детския Фокс също при това ги намалиха от 37 на 19 лева. Предполагам и по други магазини има, но за тези се сещам сега.
И аз ги гледах,но като ги вдигнах бяха ужасно тежки.
И друго ми направи впечатление,пазят ли достатъчно топло?
Те достатъчно спарват, не ти трябва и топло да пазят  Laughing
В Бенетон бяха по 39 лева калинките, много са сладки но няма номера.

# 7
  • Мнения: 391
Най-малкият номер във Фокса беше 24  Sad, не става за нас. В Марикита има много сладки по 30тина лева, към тях има дъждобранчета и чадърчета.

# 8
  • Мнения: 455
Виждала съм много сладурски модел в магазините на ТСМ.Разцветката беше пастелна,напръскана и много приятна.Вътре не бяха с много дебела и топла подплата,но всъщност не знам дали така не са всички гумени ботушки.Конкретно магазините са на бул"Хр.Ботев",почти до Петте кьошета и другият е на ул.""Раковски",на завоя на тролей 9 към пл"Славейков".
Аз пък търся сладурски апрески  Grinning  Peace

# 9
  • Мнения: 110
Виждала съм много сладурски модел в магазините на ТСМ.Разцветката беше пастелна,напръскана и много приятна.Вътре не бяха с много дебела и топла подплата,но всъщност не знам дали така не са всички гумени ботушки.Конкретно магазините са на бул"Хр.Ботев",почти до Петте кьошета и другият е на ул.""Раковски",на завоя на тролей 9 към пл"Славейков".
Аз пък търся сладурски апрески  Grinning  Peace
Мерси за отговора , там проверихме, но за съжаление няма нашия номер, по-големи са.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 688
Във Фокс има намаление и ботушките са по 19лв
Имаше и в бебешкия Фокс където са по-малките номера и в детския.
Ние засега си имаме ботушки и затова не погледах номерацията:(

# 11
  • Мнения: 2 700
Току-що видях в един детски магазин на "Сан Стефано" в отсечката между "Оборище" и парка "Заимов". За цени не съм питала.

# 12
  • around the world
  • Мнения: 651
Във Фокс има намаление и ботушките са по 19лв
Имаше и в бебешкия Фокс където са по-малките номера и в детския.
Ние засега си имаме ботушки и затова не погледах номерацията:(
Ние си купихме на Фокс и сме много доволни. Смятам дори да си купим още едни. Има и дъждобранчета и чадърчета в същите разветки, но не са намалени. И ние видяхме от ботушките в бебешкия фокс имаше и номера.

# 13
  • around the world
  • Мнения: 651
Току-що видях в един детски магазин на "Сан Стефано" в отсечката между "Оборище" и парка "Заимов". За цени не съм питала.
И аз гои видях. много са сладки,но когато минавахме имаше само малки номера.
Мисля че бяха по-скупи от намалените в фокс. newsm78

# 14
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
има в Бенетон, но не погледнах колко струват.
38 лв,свеки беше взела за моите,ми...стават .. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт