каква марка кафемашина да си купя

  • 28 950
  • 45
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 1 883
Делонги - 200лв са

# 2
# 3
# 4
  • София
  • Мнения: 3 830
Най-доброто е Saeco!

# 5
  • Мнения: 2 652
Невероятна машинка, но естествено зависи от бюджета. Saeco са сигурно най-скъпите.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 830
....
Невероятна машинка, но естествено зависи от бюджета. Saeco са сигурно най-скъпите.

Не е вярно.Нашата кафемашина е между 180 и 200 лв.Прави невероятно кафе,с хубав каймак, който независи от марката на кафето, защото е с крем диск и няма Делонги,което може да направи такова кафе, това го знам от опит!Saeco правят само кафемашини и можеш да си купиш такава със сигурност от 150 лв до 1500 лв!

# 7
  • Мнения: 784
SOLAC - от такава си пиеха кафето в магазина, от който я купихме (бяха ги пробвали всичките).
После обърнах внимание, че в някои заведения, известни с доброто си кафе, го правеха не на големите професионални машини, а на няколко малки машинки Солак.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 298
....
Невероятна машинка, но естествено зависи от бюджета. Saeco са сигурно най-скъпите.

Не е вярно.Нашата кафемашина е между 180 и 200 лв.Прави невероятно кафе,с хубав каймак, който независи от марката на кафето, защото е с крем диск и няма Делонги,което може да направи такова кафе, това го знам от опит!Saeco правят само кафемашини и можеш да си купиш такава със сигурност от 150 лв до 1500 лв!

Saeco - невероятно добри машини. Имахме най-обикновена машина на Saeco и я ползвахме 10 години, преди две години решихме да си купим кафеавтомат - сипваш кафе на зърна а те се мелят точно преди правнето, с електронно управление. Естествено пак се пряхме на тази марка и случайно намерихме вносителите - офиса им е непосредствено до община "Овча купел", цената ни излезе с близо 200 лева по-ниска от тази в магазините. Изключително доволни сме от самата машина.

# 9
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
За марката не знам, но гледай да е италианска. Те са специалистите в тази област. Нашата е Делонги от преди 3-4г., екстра е като за 90лв тогава, но и сега май има такива цени.

# 10
# 11
  • На черешата
  • Мнения: 8 393


 Подкрепям с две ръце и два крака  Mr. Green,невероятно кафе правят.

# 12
  • Мнения: 1 883
Дайте модели с цени момичета

# 13
  • Мнения: 2 714
кафемашина,разбирасе делонги

# 14
  • Мнения: 796
И аз съм за Saeco,супер машини Peace
Влез в страницата на техномаркет,можеш да разгледаш моделите и цените Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт