Събуваме си чорапките!

  • 888
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 431
Бебе Яна като види чорапи по краката си, с кеф ги издърпва веднага (или изритва Grinning ). А повечето дрешки за над 6 месеца са с отворени крачолчета. Я кажете, как задържате чорапките по бебешките крачета? А и с какво ги обувате за разходки навън - има някакви бебешки обущета, дето и те се изритват много бързо. Терличките взеха да ни умаляват -  екшън голям май ще е, докато се стопли...

# 1
  • София
  • Мнения: 1 326
Тъкмо и аз щях да задам същия въпрос на мамите от форума " Родени 2004" - Октомври .И при нас това е проблем. За съжаление нямам отговор на този въпрос.Дали не е вече време за обувки?!

# 2
  • Мнения: 3 042
Аз обувах на Съни меки платнени обущета с връзки - тях не може да ги свали, дори и да ги развърже.

# 3
  • Мнения: 4 358
Аз бях взела ританки за Оги. За 6 месечни все още се намират.
Събуването е временно, при нас отшумя за няколко месеца.

# 4
  • Мнения: 431
Ами аз и пробвах такива обущета в един магазин, събува си ги момата с кеф Thinking , може пък да са били големи, знам ли...
Bobka, ще се ходи на лов за ританки.

# 5
  • Мнения: 3 042
Ами тогава й купувай гащеризони тип-ританка.
Защо не пробваш да й намериш друго занимание в количката, явно със събуването на чорапи и обувки се забавлява. Смени й малко "интериора" - нови дрънкалки, играчки за количката.

# 6
точно поради тази причина ние сме все с чорапогащници. Иначе все е с боси крачета, по сто пъти на ден обуваме и събуваме чорапчета Grinning
 на вън излизаме с буйки, тях не ги събува , но си ги хапва с голям апетит  #Silly

# 7
  • Мнения: 5 539
И при нас е така. На година и 4 месеца все още спи с ританки, а денем е с чорапогащник. Чорапи на голо от малка не търпи.

# 8
И ние не търпим чорапи. Когато сме си в къщи я оставям да си ги събува, а аз от време на време ги слагам отново. Навън чорапогащник.

# 9
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
И на Илиян това му беше любимо занимание и все още му е  Simple Smile . Сега още не е съвсем топло, така че можеш да обуваш терлички върху чорапките или разни меки пантофки, те по-трудно се събуват. После буйки, обувки и т.н., но щом е почнала да си ги събува едва ли ще спре  Wink . Има ританки, чорапугащници, особено тя е момиченце, има толкова хубави...

# 10
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Габи също не търпи чорапи. С едното краче избутва чорапчето и търлъчето от другото. Много обича сутрин като я сложим на спалнята да и събуем крачетата голи и да ритка на слънце.
Ако сте свикнали детето на по-хладно може да му е топло и затова да се събува.

# 11
  • Мнения: 455
И Павката трудно търпи чорапи на краката си. Даже започнах да си мисля, че му е топло или го запарват и го сърби и затова ги рита. Има няколко чифта чорапки, които са по-дълги и стегнати, но му остават чертички по краката и може би му стягат. Сега съм му купила едни буйки от електронния магазин:
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=117&products_id=1574             и засега трудно успява да ги събуе. Те са от памучен плат и не го запарват и мисля, че са добро решение

# 12
  • София
  • Мнения: 2 958
Ами да,всички деца са така. Grinning Моят Йоан също се събува....Жоро така правеше....Това е.Йоа спи  в спален чувал,а иначе по цял ден му обувам чорапите #Milti

# 13
  • София
  • Мнения: 328
Аз бях взела от обувчиците за бебета, стават и за навън , и за вкъщи.Така и облеклото е завършоно, освен, че не си събува чорапите.

# 14
  • София
  • Мнения: 3 046
И ние имаме същия проблем, по цял ден рита (от къде намира толкова енергия...) и с едното краче избутва чорапчето от другото. Затова му купих 3/4 чорапи - смъкват се по-дълго време, ама и те падат. А и се намират трудно - дефицитна стока...Навън е с чорапогащник.
Намерих едни кецове в базара до нас, много ми харесаха и засега стоят на крачетата, преди му слагах едни пантофки - високи и с лепки около глезенчето, а не с връзки. Те стояха стабилно, но са доста тежки, за разлика от кецовете, които са по-леки дори и от някои от чорапчета ни. Може да ги видите примерно на тази снимка.
Нощем спи с цели памучни гащеризончета с ританки, че иначе все си е бос.

Общи условия

Активация на акаунт