Отново и отново хрема...

  • 696
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 005
Предната седмица се лекувахме с антибиотик , след като го спряхме изчакахме да минат 2 дни и пуснахме гърлен секрет, но се оказа че няма бактерии Rolling Eyes До тук добре , но понеже няма кой да го гледа и от вторник го пуснахме на ясла и в сряда като си го взимах вече беше отново с хрема  Cry Тръпки ме побиха като го видях, защото не може през седмица да сме на АБ #Cussing outКакво ли вече не му давам , но оправия няма , защото всички деца са сополиви в тая ясла.От седмица му давам и Цитросепт , хомеопатия постоянно , но милия стъпи ли там и на втория ден е с хрема , а след някой друг ден и с температура и на АБ Cry Посъветвайте ме как се справяте със ясленските вируси , защото вече нямам сили  Sad Sad Sad Също му правя промивки с лайка и сода , чайчета с мед... Знаете ли как се лекува хрема с Цитросепт newsm78

# 1
  • Мнения: 5 393
А защо всеки път е на АБ детето? Само за сополи и температура не се дава АБ.
Така имунитета му отива по дяволите. Сополите ги боря със сребърна вода или някакви капки за нос, но възможно най-леките. Давам му Есберитокс в момента, за имунитета. Има си прозрачни секрети от носа,които изчезват и се появяват през няколко дни.Това е-ходенето на ясла е свързано най-вече със сополи и други такива.
Съветвам те ,ако няма други симптоми освен сополи и температура, да не даваш веднага АБ. Пробвай първо с по-леката "артилерия".
Успех Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 7 097
А защо всеки път е на АБ детето? Само за сополи и температура не се дава АБ.

Да, и аз съм изумена.
Нито при настинка, нито при грипни състояния даваме антибиотик.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
ivalina73, не бързай с АБ. На листовката на цитросепта има рецепта как се приготвят капките за нос. Според мен имуннатасистема не е изградена още и затова е така.Не се притеснявай повечето деца са така  и като поотраснат  по лесно изкарват настинките.

Последна редакция: чт, 01 ное 2007, 21:06 от ivben

# 4
  • Мнения: 182
Щом детето се лекува с хомеопатия постоянно, как тогава за тези сополи и температури даваш антибиотик??? Нещо не мога да разбера newsm78 newsm78 newsm78

# 5
  • Мнения: 2 005
Еми хомеопатията помага до някъде  Rolling EyesЯвно не може да се справи докрай и понеже скоро бяхме и с вирусна пневмония - Педи ни изписва АБ Cry, за по-сигурно . Ако знаете само колко ми е тъжно , без сили съм вече.

# 6
  • Мнения: 5 393
Педи ни изписва АБ Cry, за по-сигурно .

 ooooh! ooooh! ooooh!

Спри да даваш антибиотик.Ако трябва го води всеки ден да му слушат гърдите и да преглеждат гърлото, за да си сигурна,че не слиза надолу към дробовете. Аз правех така с Иво.Много често беше хремав и кашляше,но АБ не давах-водех го на ежедневни прегледи при педито.
Задръж го малко вкъщи, да укрепне и тогава го пусни на ясла отново.

# 7
  • Мнения: 73
това са градински сополи от тях отьрвия няма така е до 3група просто прьскаи стеримар за да мие6 ноздрите и ако е необходимо ксилометазолин при запу6ен нос  а за температурата ако е п  од 37,5 не даваи ни6то над 37.5 парацетамол в зависимост от вьзрастта на детето

Общи условия

Активация на акаунт