Карго от Турция?

  • 32 501
  • 29
  •   1
Отговори
Здравейте Мами ,

Как е настроението?

Искам да попитам за подробности по каргото от Турция.
Всякаква информация ще ми е полезна?
Визирам конкретни фирми, цени...тн..
Като начало, става въпрос за малко стока (не повече от 50КГ) дрехи
Доколкото знам мито няма, само ДДС?

Мерси предварително на всички  Hug

# 1
  • Мнения: 189
здравей всеки артикул си има различна цена

# 2
  • Мнения: 189
пощата ти е пълна

# 3
Изтрих всичко и съм готова да получа нови лични съобщения Simple Smile
До скоро

# 4
  • Сопот
  • Мнения: 165
И мен ме интерисува и ще следя!

# 5
Извинявам се за въпроса, но някой може ли да ми каже какво е това Карго...

Мерси

# 6
  • Мнения: 189
каргото е дефакто превоза на стоката ти. защото неможеш да си я вземеш просто ей така и да минеш митница

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 926
каргото е дефакто превоза на стоката ти. защото неможеш да си я вземеш просто ей така и да минеш митница
Каргото е не много легалния начин за превоз на стоката  Wink

# 8
  • Мнения: 189
има и друг начин да си наемеш ти камион да го напълниш със стока и да омитяваш лично , но повярвай лудницата е пълна

# 9
  • Мнения: 189
каргото е дефакто превоза на стоката ти. защото неможеш да си я вземеш просто ей така и да минеш митница
Каргото е не много легалния начин за превоз на стоката  Wink

да но е доста по -лесният

# 10
  • Мнения: 160
Моля Ви информирайте ме и мен на тази тема

# 11
  • Мнения: 1 650
каргото е дефакто превоза на стоката ти. защото неможеш да си я вземеш просто ей така и да минеш митница
Каргото е не много легалния начин за превоз на стоката  Wink

Каргото е съсвем легитимен начин на групаж, друг е въпроса че се послъгва малко в стойности, броики и други такива неща

# 12
  • Мнения: 3 457
каргото е дефакто превоза на стоката ти. защото неможеш да си я вземеш просто ей така и да минеш митница
Каргото е не много легалния начин за превоз на стоката  Wink

Каргото е съсвем легитимен начин на групаж, друг е въпроса че се послъгва малко в стойности, броики и други такива неща
Едно че се послъгва,но и на митница отварят камиона и си харесват няколко чувалчета които проверяват по опис и ако някое не отговори мога и целия да проверят и сътветно да конфискуват-мъжа ми е патил на 2-3 пъти от такива неща и повярвайте много боли  PeaceГърмиш със цялата стока и върви си я търси -отиваш купуваш нова и се молиш всичко да е наред Peace

# 13
  • Мнения: 429
да това е много гадно по митниците. и на мен последния път ми заминах един анцуг зара, щото едната митничарка си го харесала за дъщеря й.  Ама пак се радвам , че се размина само с това щото пък любезно ми намекнаха, че немога да вкарвам еспри_ та за малко се разминах с конфискация на няколко серии. Направо щеше да ме заболи сърцето . А те одрязали етикетите в склада в турция, ама никои не поглежда, че имат щампа на крачола.  Обаче без такива неща явно не може.
но каргото си е най честата работа за внос от Турция. Щото ако ги внасяш сам ще ти разкажат съвсем играта по митниците. Поне според мен

# 14
  • Мнения: 260
има си хора и за тази работа просто ги наемаш а те се оправят разбирасе с техен камион и т.н

Общи условия

Активация на акаунт