разхубавяване с ОК

  • 5 147
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 410
Здравейте,

доста за/контра сме чели за ОК.
Споделете от личен опит, дали се разхубавихте / напълняхте от ОК (какви).

Аз лично съм пила Ясмин, по-скоро негативно настроена съм към него, защото след спирането му получих главоболие. Иначе не ми повлия в-у теглото / акнето / визията.

# 1
  • Мнения: 1 731
Какво е ОК? Embarassed newsm78

# 2
  • Мнения: 10 651
Орален контрацептив

# 3
  • Мнения: 410
 Никога не съм пила. Знам, че са нови и изчистени, но все ги възприемам като хапчета за пълнеене и косми. Разхубавяване?- интересно, ще следя развитието

# 4
  • Мнения: 5 362
Преди доста време съм пила доста Регулон.
Нямам отрицателни ефекти от него.Напротив-акнето ми тогава,като че ли поизчезна.
Не съм напълнявала,нито съм се окосмила допълнително Wink

# 5
  • Варна
  • Мнения: 74
и аз пих ясмин 2 години и половина и бях много доволна за косата нищо не забелязах ама на кожата определено повлия преди всеки път като ми доидеше освен че адски ме болеше корема  пъпчасвах достичка Sad а от ясмина спряха и двете. сега нямам сериозна връзка и съм ги спряла ама ме е яд чак и понякога си мисля дали да ги пия само заради тези ползи :Р

# 6
  • Мнения: 6 164
Никога не съм пила, и аз съм предубедена, въпреки, че всички наоколо твърдят, че нямало вече странични ефекти като окосмяване или пълнеене, обаче въпреки това ме плаши мисълта, че това са си хормонални таблетки и... това ме притеснява.

# 7
  • Мнения: 165
Преди около 3 години ми беше предписан РЕГУЛОН и го пих в продължение на 1 година. Лицето ми наистина се поизчисти, не напълнях, но ми се появиха тук таме косъмчета, които ги нямаше и досега трябва да ги скубя от време на време. Незнам дали от хапчетата, но така си го обяснявам аз.

# 8
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Пих 3 месеца Ясмин и качих 5 кг. Със спирането му си възвърнах теглото. Да съм станала по-красива от ОК, не мога да кажа      Mr. Green, но гърдите ми щяха да се пръснат, толкова едри бяха станали.

# 9
  • Мнения: 410
Ted-Ka, а след спирането на Регулон как беше?

Pepelno, нали знаеш, че в определени случаи се изписват точно за "изчистване" на дерма-проблеми, само че най-силният коз там е Диане-то, и понеже е стар ОК, стойностите му са доста високи и в мн.случаи казват, водел до пълнеене (да кажат тези, които са го приемали).

# 10
  • DE
  • Мнения: 967
Аз пия Линдинет.
Нямам странични ефекти, не съм напълняла.
Кожата на лицето ми се изчисти!
Не ме боли като ми идва. Преди това умирах!
По-хубаво от това, здраве....

# 11
  • Варна
  • Мнения: 74
диането знам че е супер стар препарат и има точно страничните ефекти за които всички сме чували даже ено момиче тука беше писало че и се появили косми по брадата от него!!!!!ужас!!!

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
Аз пък не видях разхубавяващ ефект от О.К.

# 13
  • Мнения: 1 541
О, преди няколко месеца пих Линдинет и то само за 3 месеца (като последния не го издържах и го спрях преди да завърша опаковката) и така се разхубавих....цели 4 кила по- хубава станах  Mr. Green Спрях ги и сега пък съм грозна! Иначе преди години пиех Mirelle и бях доволна- нищо не ми промениха нито към по- добро, но и нито към по- лошо  Wink

Последна редакция: пт, 02 ное 2007, 16:48 от *MILADY*

# 14
  • Мнения: 2 631
Една приятелка толкова се е вманиачила с тия противозачатъчни, че само глупости са и в главата  doh : не се пълнеело, разхубавяваш се, тече ти само по 4 дена, не те боли корем, отслабваш, пъпки не ти излизали, бръчки изглаждали....  ooooh!
Абе всякви глупости, ама тия наистина ми ги е изреждала. В крайна сметка тя си мисли, че е станала по-хубава, ама гледам, че пак си има пъпки и вече има и висящ корем... Ама ако я питам, то 100% не е от хапчетата  Joy

Общи условия

Активация на акаунт