Споделете за д-р Пенков от Хера в Плевен

  • 14 090
  • 68
  •   1
Отговори
Къде ли не ходих....но сега съм решила да си запиша час при д-р Пенков в Плевен.Препоръча ми го една позната.Моля споделете ако знаете нещо.Благодаря Ви предварително. Simple Smile

# 1
  • Мнения: 3 453
Горещо го препоръчвам! Добър специалист и прекрасен човек! Изслушва внимателно пациентите си, обяснява спокойно, отговаря на всичките им въпроси! Приема присърце всеки един случай. Когато проблемът надхвърли компетенциите му, насочва пациентите си към съответните клиники и специалисти. Работи съвместно с д-р Стаменов и д-р Кацаров.
Ние сме с диагноза стерилитет - мъжки фактор. Благодарение на него се насочихме към най-добрите специалисти. Подкрепя ни и ни вдъхва надежда. И друг път сам писала  - благодарни сме му за всичко, което направи и продължава да прави за нас! Затова продължаваме да пътуваме всеки месец от Велико Търново до Плевен.
Д-р Веселин Пенков е добър избор!
Успех! Peace

Последна редакция: чт, 01 ное 2007, 23:21 от _Hope_

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Хоуп може ли координати, че имам дружка , която се премести в Плевен.

# 3
  • Мнения: 3 453
Херка, ето координатите:
ул. "Георги Кочев"61 /срещу болницата/
тел. 064/803-032
Може да си запази час от предната седмица. Успех! Peace

# 4
  • Мнения: 7 716
Подкрепям _Hope_. Laughing

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Благодаря Хоуп Heart Eyes

# 6
Благодаря Норе!Добре е да чуя дори и едно хубаво мнение за човека на когото мисля да се доверя.Дано той успее да ми помогне....вече доста започвам да се отчайвам... Sad

# 7
Вмъкни Цитат

 Online

Публикации: 1


  Re: д-р Веселин Пенков
« #32 сряда, 12 септември 2007, 23:55 »   

--------------------------------------------------------------------------------

Този "лекар" Веселин Пенков заради своята алчност и некомпетентност предизвика кръвоизлив,който отне живота на една родилка,застраши живота и бъдещето на едно детенце и разби десетки живота.Не знам как може да спи спокойно.
 

# 8
Новак


 Online

Публикации: 5


  Re: д-р Веселин Пенков
« #34 петък, 14 септември 2007, 23:21 »   

--------------------------------------------------------------------------------

Hope,
а ти там ли беше?Известно ли ти е как предизвикаха раждането през ноща,че да стане в неговата смяна заради някакви си тъпи 250-300 лева?След като през ноща в кръвния център няма дежурен,  а те нямат налична кръв.Кръвта и ампулата закъсняват,но това само допълнително утежнява предизвиканото тежко положение.Защо не направи секцио след като жената е на почти 36 години и това и е първа бременост,плодът е 3 800 грама?Известно ли те е,че родилката за първи път влиза в болница,след като кара безпроблемна бременост,а излезе от там мъртва?Известно ли ти е,че са и счупили две ребра и гръдната кост? Това ли е професионализъм?Известно ли ти е,че измъква детето с вакуумна помпа и предизвиква кръвоизлива,а самото дете е с тежка асфикция и оток на мозъка?Дано да е живо и здраво,но то никога няма да знае какво е МАМА. Недей да съветваш,"да си свалим капаците от очите и да гледаме малко по далече от носа си", защото отстрани е много лесно да се говори.На теб и твойте близки само ще пожелая да не Ви се случва никога такова нещо,защото е много,много тежко и боли цял живот.
 Относно проверките по случая,кой ги е правил?Нали и те са "лекари" като него.Ти за виновен лекар чувала ли си?"Гарван гарвану око не вади".Да "доктор" Пенков продължава практиката си и дано това не се случва на никого,защото е много гадно и страшно боли.   
 
 

# 9
  • Мнения: 421
dan75 аз ходих при Д-р Пенков 4 години. Беше ми предписал противозачатъчни заради ПКЯ. Диагнозата ми я постави само след преглед с УЗИ. Нито един път за тези години не ме прати да си изследвам хормоните. Изследваше ми само микробиологията, през месец два получавах гъбични инфекции. Веднъж си записах час при Д-р Емин, който по това време работеше в Хера, той ми смени противозачаръчните Диане 35 с Линдинет 20, каза, че бил чел публикация, че Диането повишава риска от рак на черния дроб, а за поредната гъбична инфекция ми каза да си правя промивки с Йодасепт май беше и някакви други лекарства и да чукна на дърво от тогава всичко е ОК вече 2 години. Последния път, когато бях при Д-р Пенков му казах, че с мъжът искаме вече да си имаме бебе, а той каза да пия противозачатъчните още 6 месеца. При тези думи ми се насълзиха очите. При тази моя реакция ми каза "Добре де ела след 3 месеца да видим какво е положението". Е да но аз на своя глава спрях хапчетата и повече не отидох при него.
Скоро четох доста мнения за него из форумите и преобладаваха негативните мнения.    

# 10
  • Мнения: 3 453
Рем,
 Laughing Поне се постарай да напишеш нещо ново, а не само да копираш старите си мнения от други теми!
Всъщност, знаеш ли на каква мисъл ме навежда поведението ти във форума? Да поясня - ти си регистриран потребител, чиито цели шест постове са насочени изключително към д-р Веселин Пенков. Wink Очевидната ти пристрастност води след себе си логично съмнение за стремеж към дискредитиране на въпросния.
Д-р Пенков не се нуждае от реклама, напротив! При последният ни разговор сподели, че поради растящия брой пациентки, той ще ограничи приема на нови. Това му решение е продиктувано от стремежа да запази индивидуалното отношение към всеки пациент. 
Към момента, при д-р Веселин Пенков се лекуват 140 -150 двойки с различна форма на стерилитет.
Това са фактите, всеки да ги тълкува както си желае!
При нас е направено всичко -  МБ и антибиограма, PCR тест, хормони, хистеросалпингография, шест месеца фоликулометрия.

За д-р Емин, моите уважения, не съм го посещавала, но само факта, че преди месец една негова, вече бивша, пациентка, прави стимулация с Клостилбегит, без цветна снимка....нямам какво повече да добавя! Confused
За да се ориентират потребителите за копирните способности на Рем, ще пусна линк от подобна тема!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=53565.20

# 11
Най-добрия!Страхотен избор!Винаги обяснява всичко подробно.Назначава необходимите изследвания-съответно и лечение!Казва ти всичко едно към едно.Винаги можеш да го намериш(064/803032-ГК Хера).С него лесно се говори за всичко.Той ми е гинеколог от 3 или 4 години,познава ме по-добре от личния ми лекар.Прегледите при него са направо страхотни.Всичко взема присърце,насочва те в правилната посока (само напред и нагоре!).Направо се чудя как му остава време за личен живот.Той е винаги на наше разположение!Всеотдаен на работата си!Познава всяка своя пациентка и постигат заедно желания резултат.Когато нещо не е в неговата компетентност знае и казва към кого да се обърнеш!Едва ли има друг лекар,който спазва винаги Хипократовата клетва!Уважавам го много!

# 12
  • София
  • Мнения: 18 679
Нямам представа как се справя със стерилитета, но когато аз тръгнах да раждам и лекарят ми беше в Търново на почивка с жена си, при Пенков ме прати, да го замести за няколко часа, докато се върне. Имам много хубави спомени от този човек. Посмяхме се, успокои ме/ бях се ошашкала, защото тапата ми падна кървава и помислих, че е отлепена плацента/, въобще доволна съм от него, макар че контактът ни беше кратичък.

# 13
 newsm12 Доста противоречиви мнения за един и същ лекар.
Обещавам да кажа моите впечатления след срещата си с него.

# 14
  • Мнения: 939
 hahaha Като прочетох заглавието на темата, понеже не е сложено в кавички името на клиниката или каквото е там, реших, че модката Хера (която не е от Плевен) иска нещо да се сподели за този доктор. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт