Някой ползвал ли е 'Tantum rosa'

  • 3 631
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 66
Здравейте Simple Smile скоро ми попадна една брошура и се замислих дали да използвам препарата.  newsm78 ..ако някой го е ползвал и може да даде мнение.... ако не - разгледайте този сайт Simple Smile
http://www.csc-bg.com/tantumrosa.php

# 1
  • Мнения: 6 164
Не съм, но като гледам показанията, не ми се и налага.
Попитай гинеколога си, това си е лекарство.

# 2
  • Мнения: 865
Не съм, но като гледам показанията, не ми се и налага.
Попитай гинеколога си, това си е лекарство.
И ,аз така.

# 3
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Аз съм го ползвала, но по лекарско предписание.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Аз също съм го ползвала, по лекарско предписание. Доволна бях, препоръчаха ми го след раждането за изчистване и регулиране на флората  Simple Smile

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Аз съм го ползвала, но по лекарско предписание.

 Peace

# 6
  • Мнения: 157
И аз съм го ползвала. По лекарско предписание!  Peace

# 7
  • Мнения: 66
Въпроса ми беше дали е ефикасно! Simple Smile А за тези ,на които не им се е налагало-надявам се да не им се наложи да го употребяват Simple Smile На мен също ми го препоръча лекар,но бях си изпатила от подобен препарат и гледам с малко недоверие ...

# 8
  • София
  • Мнения: 4 587
Да, на мен ми го бяха изписали докато бях бременна. Не видях особен ефект. Peace

# 9
  • Мнения: 1 157
Аз съм го ползвала, но по лекарско предписание.
Peace

# 10
  • Мнения: 2 700
Ако не ме лъже паметта на мен ми го бяха дали в комбинация с още нещо. Кое от двете е подействало не знам, но целта беше постигната.

# 11
  • Мнения: 157
Да, и при мен беше комбинирано с глобули и някакъв крем. Имаше ефект, но от кое по-точно, не знам.

# 12
  • Мнения: 307
Ползвала съм един път без лекарско предписание. Когато в аптеката попитах какво могат да ми препоръчат
за вагинални промивки (за да сменя билките и преварената вода с нещо друго) ми дадоха това.

# 13
  • София
  • Мнения: 362
Ползвала съм и много съм доволна от препарата, но мисля,че е най-добре да се ползва  по лекарско предписание   Thinking
Иначе имам спомен, че моята лекарка ми беше казала, че без проблем може да се ползва и в последния ден на цикъла - за очистване на всичко по стените на влагалището (разбира се разредено в по-голямо съотношение)
Смятам, че е в пъти по-добре от препоръчваните нашир и надлъж вода+сода или вода+йод   Shocked

# 14
  • София
  • Мнения: 17
Ползвала съм го по лекарско предписание за профилактика след лечение, а след това продължих веднъж месечно след цикъл. Върши работа  Wink

Общи условия

Активация на акаунт