Амниоцентеза във Варна!

  • 1 120
  • 3
  •   1
Отговори
Здравейте, всички! Много съм притеснена, предстои ми амниоцентеза във Варна. Моля ако някой си е правил да каже нещо по въпроса. Ще ви бъда благодарна!

# 1
  • Мнения: 306
Миличка, за жалост не мога да ти помогна, но мога само да стискам палци  и да ти пожелая много късмет  и кураж.
Иначе и аз съм бременна от скоро и сигурно ще правя амниоцентеза, защото съм на 35 години. Моля те, би ли споделила къде във Варна ще я правиш и как е минало. Благодаря ти много за съдействието. От това, което четох във форума се цитират само специалисти от София и аз не знам къде да се насоча във Варна. Благодаря ти!

# 2
  • Мнения: 676
Аз не мога да помогна, но защо не отидеш първо на три или четириизмерен видеозон и ако има някакви съмнения чак тогава си направи.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Амнио правят само в Майчин дом Варна и то може да се каже от скоро ..от началото на тази година...Ако има риск амниоцентезата е задължителна .БХС не е точен Confused
В майчин дом го прави д-р Яков, но не съм чула и аз отзиви по този въпрос, съжелявам, че не можах да помогна с повече инфо  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт