наистина топъл детски минерален басейн

  • 5 393
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 423
момичета ,моля споделете  Hug, в кой хотел басейна според вас наистина е топъл(над 30 градуса) и подходящ за деца
мерси предварително  bouquet


# 1
  • София
  • Мнения: 545
хотел Аугуста Хисар

# 2
  • Мнения: 410
Басейните в с.Чифлик до Троян са минерални и са доста топли,даже и над тази температура,в един от хотелите има и закрит басейн Peace

# 3
  • Мнения: 2 241
В Грандхотел "Велинград" е доста топъл детският басейн, около 35-6 градуса мисля, че поддържат. На едно табло до басейните пишат всеки ден колко градуса е, на големия басейн е около 29 градуса.

# 4
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Подкрепям за Чифлик-троянско-там е супер топло и  Peace, Велинград също-лично съм се убедила в х-л Камена-много съм доволна от всичко в него, най-вече от цените/дано не са ги сменили вече/

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Велинград.
Хотел "Олимп". Т=31-32 градуса, поне.

# 6
  • Мнения: 3 423
мерси на всички Hug,много сте мили  bouquet
сега се колебая между Гранд хотел Велинград и Олимп newsm78 и завоите до Велинград ме плашат,ама като там са най топлите басейни newsm78

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 847
мерси на всички Hug,много сте мили  bouquet
сега се колебая между Гранд хотел Велинград и Олимп newsm78 и завоите до Велинград ме плашат,ама като там са най топлите басейни newsm78
Двата хотела са едни до друг. Аз съм била в Гранд хотел Велингард и останах много доволна от СПА-то. Вътрешните басейни са два, като до детския се слива с още един, в който е джакузи и действително е топъл. Другия е с полуолимпийски размер и е по-хладен, но в никакъв случай студен. Той става за плуване. Има и външен пак топъл, но за деца не е препоръчително в тези температури да са навън.
Стаите са хубави и големи ако си с деца искай да ти дадат двойна стая, но от по-големите. Те са малко по-широки и са големи почти колкото апартаментите, а пък цената им е като за нормална двойна стая.
Единствено не съм очарована от ресторанта - високи цени, а пък малки порции, но може и да са пооправили нещата.

# 8
  • Мнения: 1 893
И по мое мнение Гранд хотел Велинград е за предпочитане, ако сте с дете.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 889
Басейните в с.Чифлик до Троян са минерални и са доста топли,даже и над тази температура,в един от хотелите има и закрит басейн Peace
Да, страхотно е там, водата извира гореща и цялото село има постоянно топла вода в къщите си. Peace

# 10
  • Мнения: 3 423
мерси на всички много  bouquet,покрай последните възторжени отзиви за Олимп в темата за Спа хотелите все пак резервирах там

# 11
  • Мнения: 410
Басейните в с.Чифлик до Троян са минерални и са доста топли,даже и над тази температура,в един от хотелите има и закрит басейн Peace
Да, страхотно е там, водата извира гореща и цялото село има постоянно топла вода в къщите си. Peace

Тук не съм съгласна Naughty въобще не е така.Топла вода има само по хотелите.

# 12
zdraveite,v dobrini6te otkriha nov mineralen plaj s goliam i malak basein,no ne e zakrit naistina e strahoten mnogo 4ist a i topal 36 gradusa s pre4istvatelni filtri i s edna duma elate no liatoto

# 13
  • София
  • Мнения: 1 889
Басейните в с.Чифлик до Троян са минерални и са доста топли,даже и над тази температура,в един от хотелите има и закрит басейн Peace
Да, страхотно е там, водата извира гореща и цялото село има постоянно топла вода в къщите си. Peace

Тук не съм съгласна Naughty въобще не е така.Топла вода има само по хотелите.
  Аз го знам от човек от селото. Ако той ме е излъгал, значи и аз лъжа.  Peace

# 14
  • Мнения: 410
Басейните в с.Чифлик до Троян са минерални и са доста топли,даже и над тази температура,в един от хотелите има и закрит басейн Peace
Да, страхотно е там, водата извира гореща и цялото село има постоянно топла вода в къщите си. Peace

Тук не съм съгласна Naughty въобще не е така.Топла вода има само по хотелите.
  Аз го знам от човек от селото. Ако той ме е излъгал, значи и аз лъжа.  Peace

Имаме къща в селото и топлата вода тече от бойлера Mr. Green
Възможно е къщите които са в близост до хотела да са снабдени с топла вода,но се съмнявам Thinking

Общи условия

Активация на акаунт