Гинеколог в района на Люлин или близо до него?

  • 1 315
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 693
Мами искам да ви питам за добър гинеколог в този район или около него. Скоро родих и искам вече да отида на преглед и искам съвет за спирала но не знам каква да сложа   Confused за това искам да се консултирам! Имам и миомен възел който ми видяха по време на бременноста и искам да разбера какво става с него тъй като ми казаха,че може и да изчезне след като родя!
Благодаря ви предварително!  bouquet

# 1
  • Мнения: 68
Д-р Михаил Михайлов само че е в трета градска ако ти върши работа не е  много далеч е зависи от кой люлин но е много добър лекар

# 2
  • Мнения: 730
В ДКЦ 12 , в Люлин 9  д-р Бедринова и д-р Цандева.

# 3
  • Мнения: 9 973
Ангел Илиев-до 26поликлиника-АГ от Шейново,работи по здр.каса Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 5 693
Ангел Илиев-до 26поликлиника-АГ от Шейново,работи по здр.каса Peace
При него никога няма да стъпя  Naughty Това е предимно печалбар и на последно място лекар!

# 5
  • Мнения: 9 973
на мен ли го казваш? Wink
Искаше от мен сума пари за избор,тарифа,а накрая ме изроди без да го погледна в очите.Нито го виках,нито нищо-видя ме и се лепна за мен с надеждата да му дам нещо,но дори не съм ходила след раждането да му дам и бонбон дори Crossing Arms

# 6
  • София
  • Мнения: 5 693
НА мен ми бяха казали че иска 600 лв за него си само за израждане Simple Smile Абе да си заслужава да ама.... за него! Аз пак си платих но в Тина Киркова и съм супер доволна!  Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 5 718
В ДКЦ 12 , в Люлин 9  д-р Бедринова и д-р Цандева.
Не знам дали са добри д-рки, но прегледите ми при Бедринова бяха доста болезнени (не съм била бременна тогава, слава Богу), а хем сестра ми препоръча да ида при нея, а не при Цандева именно защото уж била по-внимателна. То не, че на такива прегледи целта е да ти е кеф, но все пак...  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 1 217
Даааааа,Бедринова е супер груба жена.
Като бях при нея на преглед преди години,после цял ден едвам си сядах на дупето.
Цялата ми бременност я следи Цандева.
Не се оплаквам.

# 9
  • Мнения: 307
В ДКЦ 12 , в Люлин 9  д-р Бедринова ...

  Naughty Аз лично не ти препоръчвам д-р Бедринова.

Общи условия

Активация на акаунт