кога започнаха при вас коликите?

  • 2 102
  • 55
  •   1
Отговори
Вече сме на 25 дни и ни почнаха едни колики, ама много слаби-справяме се с еспумизан и с повечко гушкане Simple Smile Обикновено казват, че коликите започвали около 10-тия ден , но се чудя дали в някой случаи не започват по -късно  newsm78 С две думи чудя се дали да се радвам, че този път ще се разминем със слаби колики или да очаквам сериозните колики по-късно newsm78

# 1
  • Мнения: 1 006
При всяко детенце е различно.Някои деца изобщо нямат колики.На моето дете му започнаха коликите след като беше навършил един месец и го държаха чак до 3-тия месец.

# 2
  • Мнения: 2 908
Започнаха точно като се прибрахме в къщи-стоя 1 месец  в неонатология.Продължиха до края на 3-тия месец и бяха доста силни.

# 3
  • Мнения: 773
Мама казва, че не съм имала колики.  Mr. Green
Анди също не е имал колики. Laughing

# 4
  • София
  • Мнения: 170
Наистина е различно. При сина ми започнаха на 11 ден и продължиха около 1,5- 2 месеца. Бяха силни и нямаше ефект от нищо. Дано при вас са леки.  Peace

# 5
  • Мнения: 2 663
На сина ми започнаха като беше на 1 месец или малко по-рано, а на дъщеря ми  още в родилния дом и вече отшумяват

# 6
  • Мнения: 9 973
ат 10-ия ден и още имаме Peace

# 7
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
При големият ми син започнаха веднага след прибирането от болницата - на 4-я ден и свършиха края на 3-я месец. Беше някакъв кошмар!
Малкият или нямаше колики или са били много слаби и Еспумизан помагаше, а и той много и лесно обгазяваше.

# 8
  • София
  • Мнения: 4 585
При моя син започнаха след десетия  ден и продължиха доста дълго. До скоро все още имаше. Tired

# 9
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Божидара нямаше колики!

# 10
  • Мнения: 1 586
при нас коликите започнаха от 14 ден и продължиха до 3тия месец.На моменти бяха доста сериозни.

# 11
  • Мнения: 5 393
Някъде около 10тия -12тия ден.Продължиха горе долу до 3ти или 4ти месец.Вече не помня точно Crazy Давах Саб Симплекс.

# 12
  • Мнения: 402
Започнаха около 10-тия ден и продължиха до края на третия месец. Единствено тати можеше да я успокои, държейки я по един странен начин.

# 13
  • София
  • Мнения: 7 097
Започнаха няколко дни след раждането и продължиха доста - след 3 месец.
Никакви капки не помогнаха. Успокояваше се единствено като я слагах по корем върху мен.

# 14
  • Мнения: 2 159
да, различно е
при нас края на 1-вия месец, втория вече отшумяха

Общи условия

Активация на акаунт