Избелване на зъби в БГ?

  • 5 735
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 307
Има ли в БГ процедура за избелване на зъбите (в зъболекарските кабинети естествено)? Но не с някаква пасти4ка и 4етката на машината ...а  с ултравиолет или нещо подобно....слага се някакъв гел на зъбите (специален) и после се облъ4ва с лампа (и тя специална:)))??Има ли го това и знае ли някой къде и колко струва?
В САЩ е около 500$ минимум и скоро ще се връщаме в Бг запостоянно УРА! и ако е по-ефтина там тази процедура ....много искам да ис я направя.  Ако някой е 4увал подробности, пи6ете моля:) Аз съм маниа4ка на тема зъби ....нямала съм никога проблеми, не пуша и нямам дори пломби ....но естествениа цвят на зъбите ми не е достатъ4но бял....искам още:)))

# 1
  • Мнения: 3 042
Малиии, нямаш пломби?? Браво на теб! Аз се оттеглям в ъгъла да се срамувам.... Grinning  Blush

# 2
  • Мнения: 307
Ами нямам ...засега поне ....но един зъболекар ми беше казал 4е това е 4ак ненормално, в смисъл 4е  е по4ти невъзможно след 20г да няма някъде нещо за работене...КАто забременях и още пове4е се вманиа4их понеже знам 4е се развалят доста зъбите ...нали плода взема от калция ..и сега като отида следващият път на "зъбар"  може и да имам зъб за пломба,  така 4е не се срамувай в ъгъла де:))))))

# 3
  • София
  • Мнения: 10 302
И аз се засрамих, зъбите са ми голям проблем, все нещичко се появява, явно за цял живот съм обречена да ходя на зъбар  Imp  но пък моя зъболекар е един сладур  Wink
Ще следя темата с интерес и аз имам нужда от избелване....

# 4
  • Мнения: 10 758
този стоматолог беше при Гала . Чувам добри отзиви за него.

# 5
  • Мнения: 4 390
Виж тези тези.
http://www.vestodent.com/whitening.htm
=====================================

Д-р Христова
кабинет за комплексно стоматологично здраве и красота
София, ул. “Аксаков” 15А
записвания на тел. 088 79 83 191

работа с водещи технологии и материали, спечелили конкурси в ЕС, индивидуален подход, гъвкави цени, inlays от чист порцелан с безупречна естетика: най-авангардното лечение на кариес с 15 г. гаранция, корекция на профила на предните зъби с фасети от чист порцелан,l диагностика и програми за лечение на пародонтоза, ортодонтия (изправяне на зъбите),l дълготрайно избелване на зъбите - поетапно (за 10 дни) - 245 лв.  експресно избелване (за 1 час) - 590 лв.: цените включват почистване на зъбен камък, флуориране и специализирана паста за зъби.

http://www.dentapro.bg/Bleach.htm
http://web.need.bg/Botev/
(клинична орална хигиена - ултразвуково почистване на зъбен камък,  плака, никотинови отлагания;козметично избелване на зъби)

# 6
  • Мнения: 1 517
На мен преди няколко дни ми почистиха зъбен камък и ми полираха зъбите,става с една машинка с много силна струя нещо като сода ,но с приятен вкус.Ако искаш ше ти дам кординати на зъболекаря

# 7
  • Мнения: 5 500
На мен също зъболекар ми предложи избелване с/у 600 лв с трайни резултати, то зависи и какъв живот се води, както Дивиана е посочила за 1 час е цялата процедура, продукта бил американски.

# 8
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Цитат на: mia
Ами нямам ...засега поне ....но един зъболекар ми беше казал 4е това е 4ак ненормално, в смисъл 4е  е по4ти невъзможно след 20г да няма някъде нещо за работене...КАто забременях и още пове4е се вманиа4их понеже знам 4е се развалят доста зъбите ...нали плода взема от калция ..и сега като отида следващият път на "зъбар"  може и да имам зъб за пломба,  така 4е не се срамувай в ъгъла де:))))))

Е,защо да е ненормално?Аз също нямам нито една пломба,не ми се е налагало да ходя на зъболекар от времето,когато бях първи клас,а то беше доооооооста отдавна Laughing ,като имаш предвид,че сега съм на христовата възраст Wink Освен това имам три деца и също мислех,че след бременностите вече ще ми се наложи нещо да се поправя.Но като отидох на профилактичен преглед и зъболекарката гледа,гледа и каза,че всичко е Б.О.-наред Stuck Out Tongue
Не мисля,че е ген,защото майка ми и баща ми,а и брат ми са с много проблеми по зъбите.Нямам представа на какво се дължи,но съм радостна от факта.Дано и не ми се налага,поне не в скоро време.Това,което не си харесвам е,че долните ми зъби са малко кривички и би ми се искало да ги пооправя,а също и да ги избеля.

# 9
  • Мнения: 2 529
Моята зъболекарка я прави тази процедура за която говориш и знам, че е скъпичко, но много ефективно и ефектно.  Wink За съжаление не се интересувах от подробности и не знам точно цената, защото естественият цвят на моите зъби е 2-ри или 3-ти от най-белите и няма смисъл. Знам, че се прави нещо на зъбите, после също няколко нощи се спи с някаква специална паста, но нищо повече Embarassed Зъболекарката ми е перфектна и ти я препоръчвам от все сърце, така че ако решиш можеш да ми пишеш на лични да ти дам телефона Simple Smile Със сигурност цената ще е по-ниска отколкото в Щатите.

# 10
  • Мнения: 86
Цитат на: mia
Има ли в БГ процедура за избелване на зъбите (в зъболекарските кабинети естествено)? Но не с някаква

Има един гел на "Colgate", който е за избелване на зъби, мажи се върху тях и след два дена има резултат. Пробвай, незнам колко струва, но поне ще си пробвала преи да решиш да дадеш повече пари за стоматолог.

# 11
  • Мнения: 307
Много ви благодаря на вси4ки за отговорите:) запазих сайтовете....Ще потърся за всеки слу4аой  този гел на "КОлгейт", може и да има ефект понеже  уж малко им "трябва" на зъбите ми  ...ама да видим:)  АКо не съм доволна ....в БГ  ще ходя на зъбар:)) Още веднъж, много ви благодаря:))!!!

# 12
  • Мнения: 470
Има едни лентички за избелване на зъби,не съм ги използвала,но знам,че много помагат.Най-различни марки има и се продават навсякъде по магазините.Струват около 30$ и са вътре много,мисля да ги пробвам скоро.

# 13
  • Мнения: 4 390
Цитат на: ina
Има едни лентички за избелване на зъби,не съм ги използвала,но знам,че много помагат.Най-различни марки има и се продават навсякъде по магазините.Струват около 30$ и са вътре много,мисля да ги пробвам скоро.

Много са добри. Предпочитам ги пред гелът за избелване, защото не се спи с тях и повече избелват ми се струва. Grinning

# 14
  • Мнения: 307
Ааа....ами знам ги ...има най-разли4ни марки ..."Орал Б", "Крест" и др, но все съм си мислила 4е няма да са ефикасни ....незнам защо....коя марка сте използвали вие?

Общи условия

Активация на акаунт