За регистрацията в Multiply

  • 642
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 392
Знае ли някой, на колко регистрации в Multiply имам право от един компютър?
Благодаря предварително!  bouquet

# 1
  • Мнения: 728
Незнам... newsm78

# 2
  • Мнения: 822
Не знаех,че има ограничение...Мисля,че ако даваш различни e-mail-и за потвърждение на инфото не би трябвало да има проблем.

# 3
  • Мнения: 4 392
Не знаех,че има ограничение...Мисля,че ако даваш различни e-mail-и за потвърждение на инфото не би трябвало да има проблем.
И аз така си мислех, но странно , не ми е активна опцията: "Създай нов акаунт". Thinking

Дано някой , който има два акаунта, да ме обнадежди. Hug

# 4
  • Мнения: 822
Амарена,сега опитах...При мен става.Активна е опцията:Join for Free
/Сега се замислих,дали точно от този компютър се регнах предишния път...Но опитай!/

# 5
  • Мнения: 7 186
Трябва да излезеш от сегашния си акаунт. После отиваш на стартовата страница http://multiply.com/ Долу има поле Create a New Account- Join for Free. Но трябва да ползваш друг мейл. Не съм пробвала с втора регистрация, но като гледам- ще стане.

# 6
  • Мнения: 2 386
Използвам темата да попитам как става оформлението на личния сайт? Кодове от други сайтове, шаблони или...? Става дума за фон и разни други детайли.

# 7
  • Мнения: 7 186
Използвам темата да попитам как става оформлението на личния сайт? Кодове от други сайтове, шаблони или...? Става дума за фон и разни други детайли.

В самия сайт си има различни опции за оформление, шаблони, просто трябва да се регистрираш и да си ги настроиш от профила.

# 8
  • Мнения: 4 392
Благодаря ви, ще пробвам пак.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт