Подобаващо петъчна

  • 1 478
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 98
Разбрахме какво е отношението ни към пръцкането и неговите производни под всякаква форма. Та тук иде реч за другото не много приятно, но човешко нещо - бъркането в носа с цел да се извади от там скъпоценен секрет. Имам познат, който си прави топче от гореспонатото скъпоценно нещо и  го изтрелва по права линия в далечна посока. Гадничко! Виждала съм пък други, които разтеглят с пръстче гнусотийката и и се наслждават с влюбен поглед. Така или инъчe всеки го прави къде културно и скришно, къде по-просташко - някои с върха на ноктенцето, някои с целия пръст. Е да си кажа де, моя мъж като му легне на дивана пред телевизора и като забърка, забърка. Правя му забележка , а той ми отговаря, че му било кеф.

# 1
  • Мнения: 1 003
 Simple Smile имам колеги, които така си бъркат в носа все едно от това им зависи заплатата Joy

# 2
  • Мнения: 3 447
А връзката със секса къде е  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 2 161
Ето сега ми се прииска да съм модератор.За да заключа темата,защото общо взето са коментирани всякакви бъркания и по всички дупки.Аз съжалявам,че Касиди не пуска вече петъчните теми.Простее ужасно петъка.

# 4
  • Мнения: 431
Божке, зоната на здрача... Признай си, че си бърка в носа от скука и така измисли тази тема. Tired

# 5
  • Мнения: 6 029
А връзката със секса къде е  Simple Smile

И аз това питам? Петъците са за секс... Оргазъм ли получаваш като си бъркаш в носа?

# 6
  • Мнения: 98
извинявам се

# 7
  • Мнения: 2 161
Как ще се извиняваш?Правилно е да кажеш:"Каквато тема си поискам,ще си я пускам,змийки със змийки!Ако модератор прецени,да заключи темата."

# 8
  • Мнения: 98
Как ще се извиняваш?Правилно е да кажеш:"Каквато тема си поискам,ще си я пускам,змийки със змийки!Ако модератор прецени,да заключи темата."
Grinningняма такова нещо, първо не прецених, че петъчната тема трябва да е свързана със секс, освен това не знаех, че вече е обсъждана тази простотийка.

# 9
  • Мнения: 189
Снощи на Господарите даваха анонс към предаването за довечера.В рубриката им На рояци един си бъркаше в носа и след като извади от там това, което му пречеше го метна яката и го залепи на камерата.Малко гнусно,но инъче смешно.
Съгласна съм Chanel.

# 10
  • Мнения: 2 196
Я вземи да смениш заглавието.Предлагам ''Възбуждате ли се ,като ви бъркат в носа ?''. Mr. Green
П.П. Вече тотално се отказах да похапвам пред компютъра.

# 11
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Няма необсъдена дупка, katepate.

# 12
  • Мнения: 2 161
katepate,не пускай тема за аналният секс,за свирките,за оргазмите,за гълтането,за видовете изпразване.Защото ще се разплача.За всичко друго сексуално смело пускай тема.

# 13
  • Мнения: 98
katepate,не пускай тема за аналният секс,за свирките,за оргазмите,за гълтането,за видовете изпразване.Защото ще се разплача.За всичко друго сексуално смело пускай тема.
Ми то остана ли друго сексуално? Аз май съм доста задръстена - всичко сексуално за което се сещам вече е обсъждано. Но се сещам за нещо. Ако кажеш, че не е обсъждано, ще пусна тема.Случвало ли ви се е да се възбудите от напълно непознат при случайно разминаване или докосване, или от аромата му?

# 14
  • Мнения: 2 196
И това го обсъдихме. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт