спиралата...

  • 3 168
  • 20
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 663
мисля да си слагам спирала, но се чудя какава - докито ми препоръча от гореспоменатите първите две, а за третата съм чула добри отзиви!доволни ли сте от нея, бързо ли привикна организмът ви с нея и как се чувствате, някакви странични ефекти имате ли - какви? наистина ли се удължава цикъла и при вас с колко дни? newsm78
пс. цикълът ми е редовен и е около 6-7 дни, ако това има някакво значение!  Embarassed
  bouquet

# 1
# 2
# 3
  • Мнения: 814
Ползвала съм Копер Т и бях много доволна от нея Peace. Цикъла ми не е бил по продължителен, нито пък по обилен. Смятам пак тази спирала да ползвам

# 4
  • Мнения: 7 414
  И аз съм чула много хубави неща за Мирела(мирена  newsm78),но разбрах,че е бая скъпа  ooooh!
  Доколкото знам, при носенето на спирала цикъла леко се удължава .

# 5
  • София
  • Мнения: 1 243
Вече втори път съм с Copper-T. Супер доволна съм. Наистина се удължава цикъла с 1-2 дни,защото кръвта по-трудно се оттича през спиралата. Peace

# 6
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
От изброените съм ползвала Копер Т, но спирала няма да сложа никога повече, независимо че всеки път на профилактичните прегледи се опитват да ми пробутат идеята. Спиралата ми докара такава вътрематочна инфекция, че я лекувахме 6 месеца с антибиотици - никога повече не бих рискувала.
Дали ще се увеличи менструацията зависи от типа спирала, който се ползва - хормоналните спирали (като Мирена) имат обратният ефект, менструацията дори може да спре напълно или да минава за ден-два като зацапване. Води се като много приятен ефект от тях - докато човек не се замисли доколко ли е полезно в продължение на години организмът ти да не функционира нормално.

# 7
  • Мнения: X
От изброените съм ползвала Копер Т, но спирала няма да сложа никога повече, независимо че всеки път на профилактичните прегледи се опитват да ми пробутат идеята. Спиралата ми докара такава вътрематочна инфекция, че я лекувахме 6 месеца с антибиотици - никога повече не бих рискувала.
Дали ще се увеличи менструацията зависи от типа спирала, който се ползва - хормоналните спирали (като Мирена) имат обратният ефект, менструацията дори може да спре напълно или да минава за ден-два като зацапване. Води се като много приятен ефект от тях - докато човек не се замисли доколко ли е полезно в продължение на години организмът ти да не функционира нормално.

Е, аз не съм ползвала спирала и реално мнението ми не е обективно, но Хедра е казала всичко, поради което не мисля и да опитвам.

# 8
  • Мнения: 3 406
Копер Т-аз лично бях много доволна Peace

# 9
# 10
# 11
  • Мнения: 25
И аз сам с соопер т,в на4алото се 4удих да ли не сбърках като си я купих.Лекарката като я видя направи една физиономия,но реших ако не ми е понисе организма,по лесно ще я прижаля.В на4алото ми карвеше 40 дена,направо отка4их,но слава богу сега ве4е съм добре.

# 12
  • Мнения: 105
Coper-T - много съм доволна първия път и след като родя смятам да сложа втора

# 13
  • София
  • Мнения: 2 967
А как са като цени? Коя е най-скъпата?

# 14
  • София
  • Мнения: 5 693
запис Peace

Общи условия

Активация на акаунт