Мами и татковци в Австрия - 9

  • 18 245
  • 283
  •   1
Отговори
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Пожелавам един прекрасен ноември и още сега да ви завладее Коледният дух! Всъщност... май пазаруването на играчки настана  Grinning
 Линкове към старите теми:

Първа тема

Втора тема

Трета тема

Четвърта тема

Пета тема

Шеста тема

Седма тема

Осма тема

# 1
  • Мнения: 7 803
първа  Flutter
Рени, мерси за новата тема  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 343
Рени, мерси за темата.
какво става с Филип, как реагира на маркучето за прахосмукачката?

Диана, ние ходим при Dr. Pelzl i dr. Doczy

Последна редакция: пт, 02 ное 2007, 15:24 от deiana

# 3
  • Мнения: 413
 хайде и аз да се запиша
РЕНИ, какво стана с вас, загуби се, не пишеш напоследък, дойде ли ви бабата? Ако искаш в неделя ще ходя да посетя БГ църквата за първи път, ела с мен. 
   Аз днес за първи път откакто родих получих от нашия татко "градска отпуска"  Grinning и се втурнах в пазарене, беше супер да съм отново в цивилизацията сама за няколко часа. "Обзаведох" се  babydust7 прилично, а таткото като видя рехнунгите  #Crazy сигурно му идеше да ме     fight

# 4
  • Мнения: 343
супер клементина, къде ходи да пазариш?
аз също имах 4 ч. свобода без деца, те бяха на тагесмутер. много освежаващо действа Laughing

# 5
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Не само се загубих, ми се и затрих  search Имахме проблеми, но какво да се прави, животът не е в розово   ooooh!
Важното е, че тази вечер се обабвам  Mr. Green Ред ми е и ми се пада да си отпочина дори и за малко, че вече гледам ей така Crazy Деяна, Нещото е направо супер! Нямам думи да го нахваля. Макар, че всички доктори, които питахме не гопрепоръчват, така и не можаха да ме убедат защо е по-добре да му слагам капки, вместо да му дърпам секретите  newsm78 Не виждам защо да слизат надолу тия ужасни скерети ще е по-добре от това да излизат навън. Като се внимава и не се прави вакуум в нослето, мисля, че няма от какво да се притеснява човек. С други думи, според мен, уредът си струва, нищо, че само при силна хрема е удачен за ползване. Ама като се сетя колко се измъчи детето... Как е малкият сладур след трите ваксини? Дано не са му причинили нещо на детето! Щом е на тагесмутер, явно е преодолярл неразположението. Направо се втрещих като прочетох, че три наведнъж са му наблъскали. Някои доктори си позволяват доста смели действия, ми се струва. Аз затова всеки път съм като наелектризирана, когато сме на преглед.
Клементина, браво на тебе! Бива си я терапията по магазините! И аз обичам така да си почивам!  Mr. Green В неделя може да се чуем и да се уговорим нещо за Църквата, ако Филип е добре. Не мога да го оставям все пак за повече от час, понеже не се знае кога ще огладнее, а не иска да види шише (и по-добре, де  Wink )
Изчезвам, че има вик за гушкане или мляко... Сега ще видим!

# 6
  • Мнения: 533
Рениsmile3525 за новата тема.
Почивай активно и остави бабата да се напомага и нарадва на внучето.

Клементина, гледай да се "уреждаш" възможно най-често с такава "градска отпуска" - хем ти ще си починеш, хем таткото ще види какво е сам с бебе.  Нашият татко много добре ме усещаше кога нервите ми са пред скъсване и гледаше да ме пусне градска,че иначе лошо за всички  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Днеска получих каталога на ToysRus - имат годишнина и предлагат доста добри оферти, така че можете да погледнете за коледни подаръци за малчовците.

# 7
  • Мнения: 343
Рени, Виктор е ок, един ден 38 градуса и вече е като нов. 3те ваксини са с мое съгласие, детския никога не бие без да пита. и преди това дава инфо и препоръка, и аз горе долу разчитам на мнението му като професионалист.  пред варианта да ходиме и да го боде 2  пъти, по добре наведнъж. рота ваксината се гълта. иначе и на алекс винаги му е слагал по 2 наведнъж.
ти защо си като наелектризирана, ако си против, никой няма право да ти пипа детето.

Последна редакция: пт, 02 ное 2007, 20:21 от deiana

# 8
  • Мнения: 413
РЕНИ - в неделя ще ходя сама без бебчо - пак ще съм в градска отпуска.   Ако Филип не е добре не рискувай. Къде ще правите кръщенето?

Деиана  -  ходих на Донауцентрума, че ми беше наблизо, в Зарата имаше намаления и от там пазарих някои неща, но големия пазарлък го ударих в Промод-а - това ми е любимия магазин.
И ние бяхме в сряда на доктор, искаха да ни бият някакви ваксини, и аз като разказах твоя случай,...за температурата, категорично отказах да му налива тоя микс от ваксини в един ден. ..А Рота-втора част гълта ли се или се боде????

Диана - днес заявих на нашия татко, че всеки месец минимум два пъти трябва да се грижи за бебчо, докато мама е навън. И на мен понякога ми излизат нервичките.
   Каталога на Toysrus  и аз го разгледох оня ден, наистина има привлекателни предложения, но ние сме още малки за тези подаръци.

# 9
  • Мнения: 343
клементина
рота ваксината е орална, на 3 пъти се дава. виктор това му беше 2рия път, 1вия път не реагира изобщо. алекс досега е реагирал само на ваксината против шарка.... при всяко дете е индивидуално, това, че моето вдига Т, не означава, че и твоето ще вдигне.
от друга страна, те трябва да са относително здрави децата, за да се ваксинират. сега започват студовете, настинки и тн., и ваксините се протакат безкрайно, ако се слагат една по една. твоят детски какво ти каза?
зара имат толкова сладки бебешки работи. аз от 2 години рядко си купувам дрехи, все за бебоците си давам парите, не мога да устоя.

# 10
  • Мнения: 292
ПОМООООЩ!!!!!
СПЕЕЕШНООО!!!

Да знаете някое KFZ Versicherungsbuero, което да работи в събота, става въпрос за колата ни, трябва ни спешно да извадим от някакво такова бюро един документ, пропуснали сме срока newsm50

# 11
  • Мнения: 292
Забравих да пиша, че трябва да е във Виена Embarassed

# 12
  • Мнения: 4 399
Рени, добре че си ти, да ни пуснеш новата тема! Hug
Пожелавам ви весело и спокойно прекарване с бабата! Използвай момента и се отдай малко на живот. Защо да не можеш да излезнеш и за повече от час? Това е много важно за тебе и трябва да намериш някакъв начин. Майка ти е тук броени дни и като си тръгне, пак си вързана 24 часа на ден за детето, тъй че гледай сега да си вземеш малко въздух в аванс.  WinkФилип вече е голям и би трябвало да е влезнал малко в ритъм. Все има някакво време когато спи и по повече от 1 час. Пък и не мога да си представя че яде през час, все пак не е новородено бебе. А пък ако толкова няма друг начин, излизай някъде около вас и ако майка ти не може да овладее положението, ще ти се обади. Хайде сега, и да поплаче принца 5 мин., не е голяма работа.  Wink

Деяна, искрено ти се възхищавам колко добре се справяш с 2 породени деца и дори успяваш да си организираш време за себе си!

А за ваксините и аз не бих позволила повече от 1. Знам че практиката е да се слагат колкото се може повече накуп, но аз не я одобрявам. Рени, не се притеснявай за ваксините, няма да му сложат нищо преди да ти дадат документи за подпис, така че няма начин да пропуснеш нещо.

# 13
  • Мнения: 4 150
Рени,Благодаря zа новата тема  bouquet

# 14
  • Мнения: 7 803
и аз не давам повече от 1 ваксина да слагат  Peace

Общи условия

Активация на акаунт