обрив от детска кухня?

  • 918
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 237
Здравейте,сина ми е на почти 11 месеца,от 1 ноември т.е. вчера яде от кухня -държавна.
Попитах дали готвят с мляко ,защото аз не съм го захранила още с прясно мляко,те ми отговориха че готвят със сухо мляко,различно от адаптираните млека.
Така че спокойно му дадох обяда-заек с картофи и десерта -кисел от круша ,вечерта на същия ден се обрина по коремчето със ситни червени пъпки без връх ,на сутринта днес пъпките ги нямаше .
Също така е редно да споделя че до този момент не сме имали проблеми относно захранването ,започнах да го захранвам на 5 месеца,до тогава и кърмих.Той обаче е с много чуствителна и беличка кожа.От около месец имаме и ситни пъпчици по бузките.Педиатъра казва че е от лапането на различни мръсни неща,което е неизбежно поради ръстежа на зъби,лазенето и т.н.
Въпросът ми е възможно ли е да се обрине от храната или е обрив от претопляне/за което имам съмнение/,и ако е алергия от храната може ли тя да изчезне за 1 нощ при положение че не съм го мазала с нищо.?
Може би сгреших че му дадох цялото количество от кухнята вместо няколко дни само да го захраня.
Извинете ако е написано объркано но се притесних!!

Поздрави и успешни дни.  bouquet
Кристина

Последна редакция: пт, 02 ное 2007, 15:13 от ketka

# 1

Общи условия

Активация на акаунт