МНЕНИЯ ЗА ДАМСКА ЕЛЕКТРИЧЕСКА САМОБРЪСНАЧКА

  • 5 204
  • 9
  •   1
Отговори
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Здравейте!
   "Бройнах" си такава джаджа. . Можете ли да дадете отзиви за подобни машинки, да ми препоръчате марка и модел.   bouquet

# 1
  • Мнения: 2 631
Даа, бе! И аз се бях насъскала да си купувам някаква такава, ама като се замислих и кво измислих?? Става еднакво бързо с обикновена и електрическа, еднакво бързо ти растат космите и само може да те прасне тока  Crazy  Twisted Evil
Единственото предимство (+), е че е по-малък риска да се порежеш!  Peace

Затова си купих епилатор, който има приставка бръснеща глава!

# 2
  • Мнения: 184
момичета,аз си купих такава  и съм изключително доволна Hug
за 5 мин се обръсвам навсякъде,става гладичко

# 3
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
момичета,аз си купих такава  и съм изключително доволна Hug
за 5 мин се обръсвам навсякъде,става гладичко
  Такава ли етвоята или на др. фирма? Под "гладко" да разбирам ли че става гладко като със самобръсначка?

# 4
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Побут!

# 5
  • София
  • Мнения: 586
Аз имам тази http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09020256 - колебаех се между нея и розовичката, но в магазина ме убедиха, че била по-нов модел и т.н.
Не ми възпалява кожата както обикновената самобръсначка, но косъмчетата растат също толкова бързо:(

# 6
  • Мнения: 3 622
И аз имам на PHILIPS, но е по стар модел. Имам от 7 - 8 години и съм много доволна

# 7
  • Мнения: 184
ДА,МОЯТА Е РОЗОВКАТА-МНОГО СЪМ ДОВОЛНА Hug

# 8
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Взех си на РЕМИНГТЪН 5 в 1, с приставка и за гладко бръснене. Адски съм доволна, пък след време като й заминат ножчетата ще пробвам и на ФИЛИПС!
   Благодаря за отзивите!   bouquet

# 9
Аз днес гледах тази розовката Филипс и много се чудя дали да си я купя.....
И все пак не видях отговор на въпроса бръсне ли гладко като обикновените  newsm12

Общи условия

Активация на акаунт