Къде хвърлихте пъпчето на бебето?

  • 1 676
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 356
Момичета, гледам "Часът на мама" и там коментират темата за пъпчето.
Аз на Али пъпчето още не съм го хвърлила никъде.Някак си не ми се разделя още с него.
Вие какво мислите по въпроса за хвърлянето на пъпчето?
Хвърлихте ли някъде пъпчетата на вашите бебчета?Ако е да, то къде го хвърлихте?
Ще ми бъде интересно за разбера , а и предполагам че и на другите ще им е интересно.

# 1
  • Мнения: 1 896
Никъде още.Стои си в къщи, прилежно прибрано.

# 2
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
не съм го хвърлила. Стои си прибрано в кутийка.

# 3
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Peace http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=233610.0  Peace

# 4
  • Мнения: 983
Бебчо беше 20 дни в неонатологията и го изписаха с паднало пъпче, което така и не ми дадоха  Tired Значи ли това, че съм го хвърлила в болницата  Thinking

# 5
  • Мнения: 356
Бебчо беше 20 дни в неонатологията и го изписаха с паднало пъпче, което така и не ми дадоха  Tired Значи ли това, че съм го хвърлила в болницата  Thinking

И при Криси беше така.Изписаха я на месец и половина и въпреки че всеки ден питах за пъпчето когато падна не ми го дадоха.Явно са забравили.А така ми се искаше да си го взема... Sad

# 6
  • София
  • Мнения: 170
Все още никъде, прибрано е заедно с моята и неговата лентичка от родилното. Още мисля къде да го хвърля. Thinking

# 7
# 8
  • Мнения: 62
Ние не се мислихме дълго. Хвърлихме пъпчето на нашата дъщеричка върху покрива на Пловдивския Радио ТV Център. Може би интерпретирахме идеята тя да не е свита и срамежлива, да е любопитна за всякаква информация... Не зная дали има ефект, НО за сега върви доста задоволяващо ни!!!




# 9
  • Мнения: 2 159
още ми стои в чекмеджето Mr. Green

# 10
  • София
  • Мнения: 2 658
Когато беше на 1 месец дядо и отиде в Рим и хвърли пъпчето и на Плаца Де Испаня, най-големия моден център в Италия.

# 11
  • София
  • Мнения: 3 271
Уффф - има вече сигурно 100 такива теми - четете бе момичета Hug

# 12
  • Мнения: 1 041
Не съм го хвърляла, нося си го с мен навсякъде  Crazy

# 13
  • Мнения: 1 479
И на 2-та в Софийски Университет.

# 14
  • Мнения: 1 668
Никъде още.Стои си в къщи, прилежно прибрано.

и нашто така Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт