БЕБЕТОТО МИ НЕ ИСКА ДА СЕ ХРАНИ

  • 595
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 75
Здравейте мамета! Ще ви бъда много благодарна ако ми кажете дали се е случвало нещо подобно с вашите бебета? Бебето ми е на 50 дни и от няколко дни я събуждах да се храни през шест часа но сега се събужда изяжда около 60 гр и започва да плаче и да буда биберона. След малко като я пробвам да яде се ядосва много и не иска а после като го захапе изцоква още малк Но мисля че е изнервям така.Какво да правя да се обадя ли на педито?

# 1
  • Мнения: 4 388
провери за млечница,ако има го боли и за това...

# 2
  • Мнения: 983
Остави я сама да се буди и тогава я храни. Моя бонбон само така ядеше добре. В наяалото като го будех, само му развалях съня...изяждаше половината и пак си заспиваше  Tired

# 3
  • Мнения: 130
Ако бебечето е спокойно и наддава няма причина за безпокойство. Не е хубаво да го будиш. Ние сме наповикване, когато поиска тогава я храня. Има моменти, когато не иска да яде по 4-5 часа.

# 4
  • Мнения: 4 496
На АМ е доколкото разбрах... newsm78
Да не би дупчицата на биберона да е малка и да се уморява бързо? Flutter

# 5
  • София
  • Мнения: 2 217
Виж наистина дупката на бибата и за млечница провери - гъбички в устата от млякото.

# 6
  • Мнения: 1 668
Виж наистина дупката на бибата и за млечница провери - гъбички в устата от млякото.
newsm10

А эащо преэ 6 часа се храните нетрябва ли преэ 3 ? Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 4 555
Ако бебечето е спокойно и наддава няма причина за безпокойство. Не е хубаво да го будиш. Ние сме наповикване, когато поиска тогава я храня. Има моменти, когато не иска да яде по 4-5 часа.
Аз също будя бебето си за да яде  Confused Последните дни си прави някакви паузи от по 12 часа  #Crazy Ако трябва да я чакам сама да огладнее, ще се побъркам. Страното обаче е, че за денонощие някак си наглася приблизително еднакво количество мляко, както в дните, когато яде през 4 часа, така и в тези, когато прави големи паузи (предимно нощем).

nadelita, следи количеството за ден, може на някои хранения да изяжда повече, а на други по-малко (моята така прави) и в крайна сметка ги докарва колкото трябва.

# 8
  • Мнения: 1 334
Заведи си бебчето на лекар най-добре. Едва ли е нещо сериозно, но не разчитай само на мнения от нета Simple Smile

# 9
  • Мнения: 75
Благодаря ви много момичета. Снощи я водих на доктор и ми казаха, че я храня много често. /там където пише 6 часа имах предвид 3/, но три от началото на храненето, а пък ние се храним 30 мин. А трябвало да има разтояние между храненето 3 часа от края на храненето EmbarassedМай затова не яде колкото трябва. Защото я храня много често. Ще видя как ще е тези дни. Първо дете ми е и съм малко шашната и затова. Сега се чуствам виновна но няма как да върна нещата.Благодаря ви пак

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Благодаря ви много момичета. Снощи я водих на доктор и ми казаха, че я храня много често. /там където пише 6 часа имах предвид 3/, но три от началото на храненето, а пък ние се храним 30 мин. А трябвало да има разтояние между храненето 3 часа от края на храненето EmbarassedМай затова не яде колкото трябва. Защото я храня много често. Ще видя как ще е тези дни. Първо дете ми е и съм малко шашната и затова. Сега се чуствам виновна но няма как да върна нещата.Благодаря ви пак
Просот храни на поискване, бебето ти най-добре знае кога и по колко трябва да яде!

Общи условия

Активация на акаунт