Софияленд

  • 1 703
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 086
Момичета,
Знае ли някоя колко струва билета за Софияленд в момента? А има ли подходящи забавления за деца на 18 месеца?
Ще бъда благодарна за всяка информация.  Grinning

# 1
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Тъкмо щях да пускам същата Тема в Клюкарника да се оплача. Днес бяхме там (след като дълго не бяхме ходили) и надали скоро ще ми стъпи кракът там.
 #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire
Първо, за тези които не знаят, италианците вече не са собственици на София ленд. Явно не са могли да си връщат кредита, знам ли, вдигна ли са гълъбите. В момента София ленд е на банката кредитор. Съответно: преди паркингът беше 1лв, сега паркингът е на..... "Паркинги и гаражи" АД или ЕАД, (сещайте се), - и вече е 2лв (никой не ти казва обаче).

Нас ни вълнуват батутите в момента. Преди беше 1лв (5мин) - сега 2лв, но за сметка на това по-малко от 5мин.

Отивам на информация да питам нещо - там се мъдри една супер нелюбезна, която ми даде погрешна информация (важна при това Sign Exclamation )

Изобщо София ленд е много, много западноло ....от последния път когато бях там. Има затворени кафенета отвън.

Аз разбирам, че банката иска да си върне максимално кредита, ама.....по този начин доста хора ще се разочароват......

много ми харесваше там преди, - сега вече нямам желание да повече.

Билети могат да се купуват и само за отделните атракциони както и дневна карта (има различни цени, не гледах точно).

за 18 месечни Thinking  - вътре в замъка има 3 кончета въртележка както и навън е пълно с разни атракциони с пускане на 1лв се движат - я конче, я пожарникар и т.н., друго за 18мес не се сещам.

по-скоро когато Ади беше на 18мес се радвах, че не се интересува от атракциони - в затвореното вече навън кафе си пиехме кафе, разхождахме се на чисто и просторно, сега е доста по-различно - и вода няма в малкото езерце, пресушено е - абе грозна картинка.

има и детски кът с отделна карта за деца - сигурно и на нея цената е променена Laughing както и за придружител - там има детски атракциони в мини вариант - но поне до 3г няма да вкарам дъщеря си там.

# 2
Ние бяхме в неделя с децата. Да наистина, цената и за дете и за придружител беше повишена с 1 лв. А това, заради което отидохме не работеше. Много ме хвана яд. Малката ми дъщеря- на 1 год. и 3 месеца не я качихме на нищо. Има много други по-подходящи места за игра на малките деца.

# 3
  • Мнения: 2 567
Тъкмо се връщаме от там...
Наистина има голяма промяна от както ходихме през лятото.
Вътре беше страшно задушно и смирисано , а цените на детските атракциони завишени.
Сега детето влиза на цена 6лв. а придружителя на 2.
Другите атракциони бяха по 2 лв., а три от тях бяха по 3лв.
Имаше и някакви карти за цял ден и за група като към тях върви и един обед и една кино прожекция.

Добре , че поне си походихме докато беше хубаво , че сега май няма скоро да идем пак.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 952
Аз все си мислех, че Софияленд е на кръга около ПИБ  Confused:
Промените, които описвате ги бяха направили още късната есен на миналата година.

# 5
  • Мнения: 7 831
Какво съвпадение и ние днес бяхме там с големия  Simple Smile .
Споделям мнението на повечето изказали се, запада  Confused , а и са в дигнали цените  Rolling Eyes  Imp . Така и не разбрах защо за придружителя цената трябва да се вдигне двойно  Rolling Eyes . Детската карта вече е 6 лв., а за 18 месечни деца, честно казано няма кой знае какво - може би влакчето и въртележката с кончетата  Rolling Eyes .

# 6
  • Мнения: 3 743
smg , защо не заведеш детенцето в Патиланци, аз лично го предпочитам (по точно сина ми)- има доста забавления за деца на всякаква възраст!

# 7
  • Мнения: 8 769
Лелееее, какви са тия ужасии,които чета за "най-0големия" атракцион на балканите? Типично по български са се развили нещата там, май, а? #2gunfire Не се учудвам, след като още в самото, САМОТО начало изгониха този, чиято идея и план бе пресътворен, ..... ПИБ-а си "взе" активите и сега-сра на метеното, а? Аман, докога бе хора?  #Splat  #Splat  #Splat

# 8
  • София
  • Мнения: 2 300
Цитат на: bib.bib
Промените, които описвате ги бяха направили още късната есен на миналата година.

Не е вярно. Цените са повишени отскоро. Ние ходихме преди около месец и нещата си бяха същите - детска карта 5лв + 1лв за придружител; атракционите отвън - 1лв или 2лв, в зависимост от атракциона.

# 9
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Не само цените обаче, ужасно съм разочарована.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 300
Цитат на: Liorena
Не само цените обаче, ужасно съм разочарована.

Лошо...ще отпадне Софияленд от списъка със забавленията...моя юнак много обича да ходи там...а любимото му забавление са батутите, както при вас...май ще се окаже, че има нещо вярно във зодиите Mr. Green

# 11
  • София
  • Мнения: 15 198
Вчера ходихме там. Иво е на 1г. и 10м. и поначало в  "Пипиландия" има някои неща, които стават за деца на неговата възраст, обаче той се разплака и на трите, които прецених, че са подходящи-на слончетата, на кончетата и на влакчето. Докато ги подкарат седеше и кротуваше, обаче още на първото кръгче започваше да плаче. Зависи от детето, явно. За моето тамошните атракциони се оказват неподходящи до навършване на 3-годишна възраст Sad

# 12
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Цитат на: Vivi
Вчера ходихме там. Sad


и защо не се обади #Splat ,а? Mr. Green  Wink
ти чете ли по-нагоре темата Thinking

# 13
  • София
  • Мнения: 2 952
Цитат на: Elfi
Цитат на: bib.bib
Промените, които описвате ги бяха направили още късната есен на миналата година.

Не е вярно. Цените са повишени отскоро.

Сигурно си права, за цените не споря, защото ходих с баткото (8 г.) и той ме изтръсква яко, защото ходи хем на атракционите за деца, хем на някои за възрастни, после мрънка за електронните игри и просто не е за разправяне.
Аз имах предвид, че бяха обособили другото "дворче" за малки деца и бяха сложили таксата за придружител.

# 14
  • Мнения: 1 086
Май като чета мненията ви, ще се откажа да водя Марина там. В "Патиланци" сме ходили няколко пъти и ми се искаше да разнообразя деня й. Пък и предвижването ни из София става с такси или автобус ( в момента сме само двете) и повечето време прекарваме в квартала.
Благодаря, че споделихте впечатленията си оттам.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт