Как да откажа цигарите?

  • 1 326
  • 11
  •   1
Отговори
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Привет HugИскам да откажа цигарите , но ми е много трудно.Два пъти съм го правила, когато бях бременна и кърмих, доказала съм че го мога, но сега, когато нямам такъв сериозен мотив ,наистина срещам трудности.Моля, споделете вие как го постигнахте, може съветите ви да помогнат и на мен Grinning

# 1
  • Мнения: 619
Според мен........ако наистина го искаш ще го направиш.решаваш го.. и става от раз! Crazy
Една колежка беше казала,че изкара ли тройка на изпитта по математика  .. ще откаже цигарите!
Е има 3 и не пуши.
Майка и тя ги отказа от раз.А сега като дигнат акциза е направо престъпно да се пуши според мен.
Е съжалявам за дългото лирично отклонение едва ли съм ти помогнала много.
Но темата за мен е актуална ,че искам мъжлето да ги откаже... щото от ден на ден все повече ми се гади от тях Sick

# 2
  • Мнения: 4 053
ми,евентуално с още една бременност  Wink
иначе и аз като теб,до като съм бременна и кърмя не пуша,
после хубаво наваксвам,
миналата зима синът ми кашля 4 месеца и аз реших, че и аз му помагам като пуша,
и реших да ги спра като постоянно си набивах в главата, че си тровя децата,
и така от раз,реших и ги спрях,вече 10 месеца съм горда НЕпушачка
без да съм бременна и без да кърмя  Crazy

# 3
  • Мнения: 485
С воля, ама при мен не дава резултат

# 4
  • Мнения: 2 005
Уверих се , че всичко е на психична основа Peace Резултат се постига , когато изцяло спреш да мислиш за тях newsm78 Просто изключваш съзнанието си , което да мисли за тях и ще жънеш резултати. От скоро и аз не пуша и съм много доволна и горда от това bowuu Желая ти успех, миличка!  bouquet  bouquet  bouquet

# 5
  • Мнения: 581
При мен се получи отведнъж и с много голям инат. Малката беше на 5мес. и един ден осъзнах, че е отвратително да си целувам детето след поредната цигара, въпреки миенето на зъби и дъвките. Оттогава вече 5 години не съм пушила, даже не мога да стоя в задимени помещения.
   
 

# 6
  • Мнения: 5 026
Аз ги отказах от раз и вече 5 или 6 години не пуша,не ми и липсват. Понякога ми се е случвало да сънувам,че пуша  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 2 197
Ами зависи колко си пушила. Аз пушех малко - по 2-3 цигари на ден, при събирания в някоя кръчма по повече. Когато моята приятелка и колежка забременя преди 4 години покрай нея докато беше бременна и кърмеше и аз ги отказах. След това пропушихме пак. Когато аз забременях пак ги отказах. Досега не съм пропушила, не вярвам да го направя. Най-вече защото не мога да целуна дъщеря си ако мириша на цигари. Не ми липсват изобщо. И свата пъти просто съм решила и съм спряла. Не виждам какъв е проблема - както се казва "мога да пуша, мога и да не пуша". На мен втория вариант повече ми харесва. А приятеля ми никога не е пушил (сега осъзнавам колко му е било гадно като ми се вмиришат дрехите на цигари, но душичката никога не се е оплакал...)

# 8
  • София
  • Мнения: 323
Пък аз пуша. Опитах да ги откажа, не стана. Скоро пак ще пробвам. Не съм слабохарактерна. Имам воля, но за други работи. Явно към цигарите доста съм привикнала. Но пак ще пробвам.

# 9
  • Мнения: 73
аз съм пуша4ка от 15години   от 2мес.не пуша  с много воля и инат желанието за цигара е 6 минути ако ги преодолеете то из4езва мога да дам тел .на лекар от кабинет за отказване от шигарите 4рез игла в ухото

# 10
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Ами зависи колко си пушила. Аз пушех малко - по 2-3 цигари на ден



Пуша от 15 години, по 13-15 цигари дневно, т.е. страстна пушачка съм SadСутрин се събуждам с кафе и цигара, никой вкъщи не смее да ме закача преди това Rolling EyesПроблема не е в зависимостта,имам воля да я преодолея, но аз преди да свърша нещо пуша, след като го свърша пак се награждавам с цигара, това ми е почивката между десетките домашни задължения. Истината е , че да пуша ми доставя удоволствие и ако измисля с какво друго да си оправдавам кратките почивки ще е добре Grinning


Публикувана от: ivalina73
Резултат се постига , когато изцяло спреш да мислиш за тях.


Това ми се струва добра идея, само че мисля за тях още преди да съм си отворила очите CryРадвам се , че повечето от вас са ги отказали от раз и без особени трудности, но бихте ли споделили как сте го постигнали?Как се събуждахте без кафе и цигара?Какво правихте, като ви се отворят 5 свободни минути?Кои напитки или храни ви действат "антицигарено"?/Аз, например , като пия айрян, не ми се пуши, но не мога цял ден да се наливам с разредено мляко, искам малко разнообразие Grinning. Малко дългичко се получи, дано това не ви попречи да ми дадете някои съвети Hug.

# 11
  • Мнения: 398
 Свали си последната реклама на Табекс и когато ти се допуши си я пускай.Действа много.

Общи условия

Активация на акаунт