Застройка на супа без кис.мляко?

  • 25 283
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 089
Ох, едва ли има по-разсеян човек от мен. Embarassed smile3555
Току що застройвах супата. Да, ама вече като я застройх, погледнах киселото мляко и............. о,  какво бе учудването ми, като видях че не е разпечатано. Чак тогава се усетих, че просто съм го забравила. Дали ще стане и така, само с яйце. Не ми се ще да хвърлям  супата. Поне на вид не се усеща разликата.

# 1
  • Мнения: 4 435
Аз примерно,пилешката супа я застройвам само с жълтък и оцет.Не мисля,че ще е фатално ,че си сложила само яйце.

# 2
  • В кошера...
  • Мнения: 527
Аз често слагам 2-3 суп. лъжици готварска сметана вместо застройка с яйце и кисело мляко. Харесва ни. И на вид няма разлика.

# 3
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Аз примерно,пилешката супа я застройвам само с жълтък и оцет.Не мисля,че ще е фатално ,че си сложила само яйце.
И аз мисля така!  Peace

# 4
  • Мнения: 1 558
И аз пилешката супа я застройвам с яйце и оцет.

# 5
  • Мнения: 22 867
Когато нямам кисело мляко, разбивам яйце с малко лимонтозу и застройвам супата.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
И баба ми застойва супите само с яйце, слага малко оцет вместо лимонтозу. Аз обаче повече харесвам застойката с яйце и мляко. Но нищо фатално няма да стане ако няма мляко де.

# 7
  • Мнения: 1 089
даааа, няма нищо фатално Simple Smile С мляко, без мляко супата пак се изяде. И май само с яйце е не по-малко вкусна.

# 8
  • Мнения: 3 537
Когато няма мляко се застройва със яйце и изцеден сок от лимон Wink

# 9
  • Мнения: 2 159
почти винаги пилешката я застройвам с яйце и лимон, за да не се пресече, мисля че на вкус няма да има значителна разлика Wink

Общи условия

Активация на акаунт