вярно ли картата за прехваления ориндж фитнес е 3500 лж!!!!!

  • 2 401
  • 22
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 74
такава реклама надъхват надъхват и накрая...май ще ходят само хора които ще си показват дрешките и телефоните Sick

# 1
  • Мнения: 84
А,защо трябва  да ходят само за това?Може би си заслужава парите!

# 2
  • Варна
  • Мнения: 74
колкото и да е невероятен според мен е прекалено

# 3
  • Мнения: 463
А какво е 3500 лж и за какъв период от време е, ако са 3500 лв?

# 4
  • Варна
  • Мнения: 74
доколкото разбрах това е годишна карта като тя вклучва и посещения в сауна и тн но в палах център примерно за 12 м излиза към 900 лв за тренировки което е приемливо да но не мисля че сауни-мауни си струват 2000-то лева.

# 5
  • Мнения: 1 885
Ако включва процедури, масажи, басейн, сауна както в други подобни центрове, може и да струва толкова  Thinking

# 6
  • Мнения: 84
3 500 лв.е ВИП картата,а стандартна е 1980 лв. за 1год.-включва басейн,сауна,инфрачервена сауна,турска парна баня,фитнес и групови занимания- не е малко!

# 7
  • Варна
  • Мнения: 74
явно съм стисната но пак не бих дала толкова и мисля че хората които ще дават тези пари ще е есамо за престиж.това си е мое мнение.

# 8
  • Мнения: 84
да престиж е да мислиш за здравето си-въпрос на приоритети

# 9
  • Мнения: 1 885
Мдам ако редовно ходиш на фитнес и гореспоменатите процедури, ще излезе повече за една година.
А каква ли е разликата между стандартната и ВИП-а?
Сигурно в нещата, които включва ама...  Thinking

# 10
  • Варна
  • Мнения: 74
можеш да мислиш за здравто си и да ходиш в зала за 10 лв ваобще няма нищо общо това което имах предвид аз съм доволна от залата която ходя в момента нови са уредите чисто е инструкторите са добри(за  джим палас говоря) и не мисля че безплатния масаж ще ме привлече като се има предвид че уредите вероятно ще са същите. все едно дали ще имаш платинен телефон или някой за 500 лв нали-първия ти ности единтвено самочувствие като си го сложиш на масата Simple Smile

# 11
  • Мнения: 3 376
Уф,с тоя правопис...не се учудвам Confused

# 12
  • Мнения: 6 958
Уф,с тоя правопис...не се учудвам Confused

 Mr. Green

# 13
  • варна
  • Мнения: 1 830
можеш да мислиш за здравто си и да ходиш в зала за 10 лв ваобще няма нищо общо това което имах предвид аз съм доволна от залата която ходя в момента нови са уредите чисто е инструкторите са добри(за  джим палас говоря) и не мисля че безплатния масаж ще ме привлече като се има предвид че уредите вероятно ще са същите. все едно дали ще имаш платинен телефон или някой за 500 лв нали-първия ти ности единтвено самочувствие като си го сложиш на масата Simple Smile
Май ти е доста дълго изречението #Crazy

# 14
  • Мнения: 467
ееее, не нападайте така моми4ето. Аз разбирам какво има предвид. Не всеки моге да отдели толкова много от семейния или несемейния си бюджет за една година фитнес.  Стига 4овек да е редовен може да му излезе дори безплато тренирането в къщи или да си купи някоя уред до 1000 лв,примерно кростренажор,но 3500 и на мен ми се струват доста за джоба на средно статисти4еско семейство например.

Общи условия

Активация на акаунт