за НАН

  • 554
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 244
може и глупаво да прозвучи ама азда си питам Mr. Greenтъй като на кутията на НАН2 не пише се чудя до кога да го давам и след това какво мляко??

# 1
  • София
  • Мнения: 663
мисля че е до 1год. и ние в момента сме на него, после мисля да давам на нестле джуниър обогатеното с витамини и минерали(то е от 1год до 3 год) Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 3 099
Няма значение - от теб зависи. Аз давам 1, защото то е напълно адаптирано. Ще го давам, докато го приема. 2 и 3 са частично адаптирани и в това е разликата. 

# 3
  • Мнения: 503
мисля че е до 1год. и ние в момента сме на него, после мисля да давам на нестле джуниър обогатеното с витамини и минерали(то е от 1год до 3 год) Peace
Peace

# 4
  • Мнения: 41
До годинка  Peace

Няма значение - от теб зависи. Аз давам 1, защото то е напълно адаптирано. Ще го давам, докато го приема. 2 и 3 са частично адаптирани и в това е разликата. 
Да това е така ,но пък 2 е съобразено с нуждите на детето за този период newsm78
Например: НАН 1 има  калций 320mg /
                                     желязо  6.2mg /

                   НАН 2         калций 450mg
                                      желязо  8.2mg
 Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 27 524
Двойката е за над 6 месеца. Би трябвало да минеш на него.  Peace

# 6
  • Мнения: 887
НАН 2 до 1г. След това съм давала Нестле Джуниър.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 397
НАН 2 от 6м. до година след 1г. Нестле Джуниър

# 8
  • Мнения: 1 006
НАН 2 от 6м. до година след 1г. Нестле Джуниър
Peace

# 9
  • Мнения: 244
много благодаря   bouquet той е на НАН 2 от 6-тия месец просто не бях сигурна до кога да го давам пък и след това акво следва  Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 382
мисля че е до 1год. и ние в момента сме на него, после мисля да давам на нестле джуниър обогатеното с витамини и минерали(то е от 1год до 3 год)

 newsm10

Общи условия

Активация на акаунт