Моля дайте ми идеи как да разкарам...

  • 3 820
  • 28
  •   1
Отговори
...колежката на мъж ми, която постоянно му пише в чата, пуска му смс-и
Хванах ги в крачка преди време, уж всичко било приключило
и мисля че е искрен в намерението си да имаме семейство (макар че вече никога няма да му вярвам напълно)
Прави всичко което трябва да се направи в такива случаи - води ме по кръчмите, седи плътно до мен, казва ми колко е сгрешил и колко ме обича, за любовта му към детето ни съм сигурна.
Помага ми в домакинството, чисти, готви и подрежда сам, без да съм казала и дума, абе въобще...старае се човека

Но!
Подивявам само като чуя за тая, днес влязох в мтел сайта и паролата за неговия телефон бяше запаметена, влязох там и ето пак: пишеше "обади ми се като свършиш презентацията"

Нищо чак толкова обезпокояващо, но полудявам бе, ужас!

Значи и с нея съм говорила, писала съм и едно доста остро да не кажа цинично писмо, в което обяснявам как само две секунди ме делят да кажа на мъж и - женена е (на всичкото отгоре)

Пусках и смс-и, заплаших я да не продължава, тя каза - ок, всичко приключва, каквото било - било.

Мъж ми взима добра заплата и има хубава работа (едно от нещата които ме карат да си мисля че е кръшнал, понеже всичко си имаме, отношенията ни са окей, като изключим редкия кекс но пък качествен , но то е оправдано след раждането на детето ни и моята и неговата работа. Та мисълта ми беше че всичко ни е чак скучно хубаво)
Не искам да го карам да напуска, макар че ако се наложи и това ще направя
Всеки ден се виждат с тая, аз откачам тотално, проверявам смс-и, сайтове, въобще неща, които и не бих си и помислила да направя преди случката

Кажете- да напуска ли работа той
или
да намеря мъж и на оная и да му кажа той да се помъчи да я озаптява
или също мога:
да разкажа на всички колеги и шефове техни как те си вадят оная работа там дето си вадят хляба, фирмата е чужда и това няма да се толерира съм сигурна

Не знам, може пък само да си внушавам, но искам да чуя какво вие бихте направили

# 1
# 2
Да бе колежката и тя, оф тия мъже не знам...абе защо всички изневеряват бре!

# 3
  • Мнения: 1 674
Щото немогат да подтиснат животинския нагон в себе си.Мъже!Оффф.За тях  #2gunfire

# 4
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
айде моля .. ССФ (м) не прави такива неща.

# 5
  • Мнения: 1 041
айде моля .. ССФ (м) не прави такива неща.
ммдаа, прави други, хубави  Whistling

По темата- проблемът си е между теб и мъжа ти. Аз не бих предприела действия срещу другата жена. Разберете се двамата. Повече разговори  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 2 079
Според мен трябва да престанеш да ревнуваш мъжа до теб и да си върнеш мира в себе си. Защото ревността ще убива бавно и теб, и него, и вашите взаимоотношения.
Ако смяташ, че не можеш повече да му имаш доверие - разделете се и си дайте време, за да разберете какво искате и какво ще стане, когато сте разделени.
Но чак да го караш да напусне работа......  newsm78
А като отиде на новата дали и там няма да завъди някоя любов? newsm78
Той ако няма чувства към теб и ако е решил ти да си неговата съпруга и жена, но от време на време да си има и нещо друго и да те сменя за малко ....  Whistling - нито смяната на работата, нита каквото и да било друго ще го откаже от това му намерение.
Дай си реална сметка какъв е мъжът до теб - кръшкач или не и тогава предприемай другите стъпки.

# 7
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Добре де, тези смс-и с какво съдържание са?
Не намирам нищо обезпокоително в "Обади се като свършиш презентацията."

# 8
Здравей, с моя мъж до преди седмица имахме подобен проблем. Непрекъснато си говореше с колежката вечер и й казваше колко била красива този ден или някоя дреха колко добре й стояла и подобни. Щях да получа удар. А работим заедно, с тази колежка сме в добри отношения.
Говорих с него да престане да й говори така (тя не му отвръща с подобни любезности, само се усмихва). Беше ми супер унизително, сякаш й показва колко съм зле и добре, че е тя да му оправи деня. Престана за известно време и наскоро пак се почна. Обясних му точно колко нещастна ме прави така, той ми твърди, че съм единствена и специална и т.н. и накрая го убедих, че като приказва и на двете едно и също, никак специална не се чувствам.  Tired А той го правел, за да си вдига и той самочувствието, защото, също като теб, доста рядко ни се случваше сексът. Раждането и детето изобщо не са оправдание за малко секс. При мен май проблемът се оказва хормонален и в момента го разрешавам, но ако при теб няма такова нещо, по-добре му обърни повече внимание на мъжа ти. Така, както описваш, той наистина се старае.

Недей да си изливаш яда върху жената, все пак са колеги и не можеш да го накараш изобщо да не общува с нея. Аз на моята колежка нищо не съм споменала, може би ще ме помисли за луда, отношенията са ни както преди и не мисля, че тя е виновна с нещо.

# 9
  • Мнения: 2 751
1. Мисля, че единственият начин да решите проблема, е с разговори м/у вас двамата. Нищо не можеш да направиш с колежката, нито ще постигнеш нещо с мъжа й. Най-много да се забъркаш в грандиозен семеен скандал.
2. Не мисля, че трябва да го принуждаваш да напуска. Във всяка фирма има готини колежки. Пък и цял живот ще те обвинява, че е напуснал работата си заради теб и това винаги ще ви тежи.
3. Не мисля, че липсата на секс е оправдание за изневяра. При нас също имаме кофти период в секса, но нито аз, нито той го компенсираме със секс с други жени/мъже.

Като цяло мисля, че тези проблеми трябва да се решат в семейството. Ако той не иска да приключи тази работа, няма как да го накараш. Писането на СМС-и на онази само ще я подтикне да бъде по-хищна спрямо мъжа ти. Като се държиш като ревнуваща истеричка, само ще го подтикнеш него  към нея  Tired Изживявала съм нещо подобно и после от самия ми мъж разбрах, че едва ли не аз съм го подтикнала (с истеричното си поведение в случая) да продължи забежките си.
Проведете един добър разговор и оттам нататък той трябва да вземе инициативата в свои ръце и да прецени кое е по-важно.

Искрено ти съчувствам, тежко е да си в такава ситуация  Confused Hug

# 10
Мъжът ми и той обяснява че го правел, за да си вдига самочуствието, ама я си представи и ние - млади, интелигентни жени, имаме млади колеги (имаме и по - стари) които винаги хвърлят по едно око на новия тоалет, парфюм или прическа, но никога не съм си позволявала чак такива волности - либовни смс-и (щот преди това имаше и такива)
Абе прости са тия мъже и туй то, не знаят къде са им приоритетите - семейството го забравят понякога

Благодаря за съчуствието, като гледам "колежката" е доста голям проблем в много семейства

# 11
  • Варна
  • Мнения: 428
Накарай го да ревнува, може би тогава ще разбере кое е важното в живота му! Ако наистина всичко е наред помежду ви, може би трябва да му съдадеш ситуация, в която да се тревожи за вашите отношения.

# 12
  • Мнения: 1 568
Накарай го да ревнува, може би тогава ще разбере кое е важното в живота му! Ако наистина всичко е наред помежду ви, може би трябва да му съдадеш ситуация, в която да се тревожи за вашите отношения.

Това е най-доброто лекарство за "сафирясване" на мъжете,направо "изтрезняват" на мига!!! Peace

# 13
  • Мнения: 145
Разкарай мъжа си не нея .

# 14
  • София
  • Мнения: 2 217
Разкарай мъжа си не нея .

 newsm10
Никога не бих си връщала подобен..... да не казвам какъв....мъжльо.... Да върви да пасе.

Общи условия

Активация на акаунт