Детски шампоан с балсам

  • 6 181
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 769
Моля, препоръчайте ми детски шампоан с балсам за разресване на заплитащи се коси.
На дъщеря ми много й се заплита косичката и реших да пробвам с балсам. Къпя я с детски шампоан, изплаквам, после слагам балсам на Шварцкопф за заплетени краища и плк изплаквам.... Обаче процедурта става много дълга, детето реве и не дава хубаво да му измия главата (абе много им е неприятно на моите деца да им мия косите).
Затова искам да купя шампоан с балсам. Ако има детски, или такъв, който да е по-подходящ за деца, слушам с нетърпение!
Мерси!

# 1
  • Мнения: 4 187
Май такова нещо няма  Sad. Търсила съм, много и то най - разнообразни марки.

Намерих Бюбхен  в нета, но не мога да го намеря в наличност!

Последна редакция: сб, 03 ное 2007, 18:32 от star

# 2
  • Мнения: 17 402
 По принуда ползвам от моите балсами или кристали. В един магазин скоро видях детски спрей за лесно разресване, но не съм го пробвала.
Всъщност, ако търсиш 2 в 1, май има на Шаума. Аз обаче не съм фен на тези продукти, предпочитам отделно.

# 3
  • Мнения: 8 769
Аз докато попитам, съпруга ми се върна с покупка-купил шампоан на Чико за къдрави коси. Не зная обаче дали има балсам в него, който да спомага лесното разресване.
Дренка, къпя я с детския на Шаума, много похвален тук във форума. Аз обаче не съм доволна-люти на очите. Какво му е детското? newsm78 Та заради това се чудя и дали да я пробвам с шампоан с балсам за възрастни, ако не се намери детски.
Стели, наистина ли никъде го няма? Ще го търся и аз!

# 4
  • Мнения: 17 402
Този с кайсията на Бюбхен сега го видях в Данет.

# 5
  • Мнения: 12
Ние до сега използваме амо на бюбхен и съм много доволна,но ми трябващеи балсам и намерих нов на бюбхен розов щампоан 2 в 1 за лесно разресване ипри нас има добър ефект.Аз го взех от една аптека в Надежда малка опаковка.

# 6
  • Мнения: 204
Ние ползваме на Чико, много е хубав балсама.

# 7
  • Мнения: 204
Балсама на чико не е 2 в 1

# 8
  • Мнения: 6 039
от опит ти казвам, че най- добре да ползваш балсам за възрастни
косата на детето ми се заплита зверски - непрекъснато я подстригвам /сега мокра е до дупето #Crazy/ но все режа и мажа с балсами, но на другия ден пак е заплетена  Sad
използвам един спрей на Пенатен, който не се продава в бг. Той е именно за заплетени коси, не се изплаква.

иначе за балсам използвам от професионалната серия на Лореал - Сери Експерт, млякото за блестящи къдрици. Все пак е мляко и е по-щадящо за детската коса.
Честно казано, избягвам козметика за възрастни, която се продава в Метро и Пикадили, например . Мен ме сърби главата от нея, а да я сложа на главата на детето ми - абсурд.
ама всеки си знае....

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Косата на дъщеря ми също се заплита постоянно.сега ползвам на Бюбхен един шампоан с малина,на който пише че е за лесно разресване и от време на време ползвам маска за възрастни.Слагам я само по краищата ,колкото да я разреша и я мия

# 10
  • Мнения: 901
аз използвам пак Бюбхен, но май още не са го вкарали в България дано скоро да стане .. той е шампоан и балсам ..а най-важно, че поне моята дъщеря дава да й мия косата заради опаковката и не плаче  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 8 769
Благодаря ви момичета, ще ги потърся тези шампоани на Бюбхен!
Ще видим още довечера какъв ще е резултата от този Чико за къдрави коси...

# 12
  • София
  • Мнения: 1 845
И аз търся нещо подобно-2в1.
само исках да споделяя че никак не съм доволна от балсама на Чико-едно че проедурата на измиването на косата става прекалено дълго и трудно, освен това косата остава мазна, на клечки, без обем, все едно не съм я мила поне седмица.

# 13
  • Мнения: 17 402
За мазна- не съм забелязала да става, но изобщо не мога й среша косата с този балсам. затова и съм предубеден акъм шампоаните от детската серия на Чико. Туфи, дано този за къдрава коса излезе сполучлив!

# 14
  • Варна
  • Мнения: 6 848
Аз купих детски шампоан 2 в 1 на Бюбхен кайсия, само такъв имаше от Бебчо/под ТУ в блока има нещо като магазин склад.
От серията с Принцесите нямаше шампоан, имаше само душ-гел ако не греша.

Косата на Сиси вече не е къдрава, но тя я носи само пусната, не дава да я връзваме и много се оплита и изтощава/според мен/. Понякога слагам от моите маски или балсами ама отскоро де, в по бебешка възраст не смеех.

Общи условия

Активация на акаунт