Какво да пия за настинка?

  • 3 727
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 663
Здравейте!
Настинала съм и май няма да мога да мина без лекарства, но не знам какво да взема и за това се обръщам към вас HugМного ме боли главата, тече ми носа и съм леко отпаднала.Ако не кърмех щях да мина с мед и лимони, но за кърмене и настинка решения нямам....Мислех си за осцикокцинум(или там както се пише), дайте моля мнение........имам и цитросепт, ама само като се сетя колко е гаден и  Sick

# 1
  • Мнения: 2 829
Аз си карам без лекарства, когато преценя че може. Пий билков чай, прави си инхалации..
Можеш да пиеш парацетамол.
Бързо оздравявана и не спирай да кърмиш-така ще предпазиш бебето!

# 2
  • пловдив
  • Мнения: 398
Ако наистина се налага може да пробваш с theraflu прахчета ,но преди да вземеш каквото и да е се консултирай с лекаря си Peace

# 3
  • Мнения: 796
За хрема на мен много ми помага Коризалия-хомеопатично е и не пречи на кърменето Peace

# 4
  • Мнения: 114
на мен ми помага Тай лол Хот, много вит.С /1000мг на ден/ и доп. комбинирани витамини
а за хремата - крем Ринолекс

# 5
  • Мнения: 753
Аз разчитам на 'фервекс' /има парацетамол/.

# 6
  • Мнения: 640
Аз моето го минах преди две седмици с осцилококцинум. Но при мен знам, че това помага, защото е изпитана рецепта с години Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 4 129
Щом имаш осцикокцинум - пробвай с него. Дават го и на съвсем малки бебета.
Иначе аз си се лекувам с парацетамол и ако не мине ходя на лекар.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 658
аз ти препоръчвам да минеш, ако можеш с хомеопатични- осцилококцинум и коризалия за хремата, ние с детето с това се лекуваме и особено при нея има много добър ефект. Peace

# 9
  • Мнения: 5 026
Парацетамол.

# 10
  • Мнения: 2 616
Аз пия  осцилококциум, и на бебо давам, чай от шипка и по 5мг вит.С и панадол за главоболието.
Цитросепта в сок от цитрусови плодове хич не горчи, опитай, но той е по-скоро превантивна мярка.

Общи условия

Активация на акаунт