инфо за Д-р Атанас Михайлов

  • 3 799
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Някой може ли да ми каже нещо за Д-р Атанас Михайлов-фитотерапевт и хомеопат

# 1
  • Мнения: 668
Д-р Наско Михайлов е от т.н. боаронска школа. Предписва по няколко хомеопатични наведнъж, като ги комбинира и с билки.

# 2
  • Мнения: 3
Има ли някой да си е лекувал детето при него от астма и да е доволен от резултата?

# 3
  • Мнения: 35
препоръчвам класически хомеопат, а не боаронец!!!

# 4
  • Мнения: 3
Защо?Каква е разликата?Не са ли добри от боаронската-все пак техните продукти ги има по аптеките и поне малко си по-сигурен какво даваш.

# 5
  • Мнения: 35
не съм специалист, но знам, че класическите хомеопати определят индивидуално лекарство за всеки човек, докато боаронците дават едно и също лекарство на различни хора. консултирай се с по-запознати в тази насока.

# 6
  • Мнения: 1 559
Защо?Каква е разликата?Не са ли добри от боаронската-все пак техните продукти ги има по аптеките и поне малко си по-сигурен какво даваш.

Класическите хомеопати също използват и хомеопатични лекарства (монопрепарати!) на Боарон. Проблемът не е в самите лекарства, а в начина, по който ги предписват лекарите, обучавали се в курсове на Боарон (техните схеми противоречат на законите на хомеопатичното предписание, както и на здравия разум впрочем).

Ако се интересуваш, напиши "класическа хомеопатия" в Гугъл. Може да погледнеш и закованата тема на първа страница в този форум. Многократно сме коментирали основните разлики между двата метода - този на хомеопатията и този на предписването на хомеопатични лекарства (повечко за всеки случай, вместо да се търси лекарството, което обхваща цялостната картина) според някакви странни и непонятни правила.

Дано да намерите "вашия" хомеопат!

Общи условия

Активация на акаунт