Един въпрос до набор 1976 год.

  • 2 979
  • 16
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Чух от колежката, че за нашия набор се полагали направления при гинеколог за цитонамазка.

Дали е вярно?  newsm78

# 1
  • Мнения: 371
Да вярно е, възползвах се вече  Peace Имам ПАП1 Praynig Слава Богу!!! Тези направления не са за гинеколог обаче newsm78. Пробата се взема само от акушерка и ако на цитонамазката излезе нещо по-сериозно тогава ти дава направление за гинеколог!!! Успех!!!

# 2
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Да вярно е, възползвах се вече  Peace Имам ПАП1 Praynig Слава Богу!!! Тези направления не са за гинеколог обаче newsm78. Пробата се взема само от акушерка и ако на цитонамазката излезе нещо по-сериозно тогава ти дава направление за гинеколог!!! Успех!!!

Мерси. Трябва и аз да отида.

# 3
  • Мнения: 7 201
Да вярно е, възползвах се вече  Peace Имам ПАП1 Praynig Слава Богу!!! Тези направления не са за гинеколог обаче newsm78.
На мен пък личната ми даде точно направление за гинеколог-за вземане на цитонамазка!Побързай до края на годината трябва да го направиш! Peace

# 4
  • Варна
  • Мнения: 10 789
А кога е най-добре да се прави цитонамазка? Имам предвид преди/след цикъл... Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 5 686
За геникологичен преглед,знам ,че е най-добре 1-2 дена след цикъл да се ходи.За цитонаназка мисля,че няма значение кога.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Добре. Утре ще водя детето при ДжиПиТо и ще я питам и за себе си.

# 7
  • Мнения: 59
хм, не знаех че се полага такова нещо за нашият набор ще отида да проверя
благодаря ви момичета

# 8
  • Мнения: 941
76-ти набор влиза ли в сметката?Относно цитонамазката,от гинеколога си знам,че е по-добре след цикъл

# 9
  • Варна
  • Мнения: 10 789
76-ти набор влиза ли в сметката?Относно цитонамазката,от гинеколога си знам,че е по-добре след цикъл

E, точно за набор `76 е темата!

# 10
  • Мнения: 753
благодаря за инфото Hug, незнаех

# 11
  • Мнения: 2 732
А защо е само за този набор  newsm78

# 12
  • Мнения: 564
И аз знам, че се полага на всички безплатно веднъж годишно.. Както и преглед при мамолог  newsm78

# 13
  • Мнения: 2 700
Не е само за набор 76 - просто от тази година влизате във възрастовата група от 31 до 45 години. Цитонамазка се полага веднъж на 2 години, но не и преглед. А за мамолог ВЪОБЩЕ не се полага. Ето ви списъка за тази година.
http://www.nhif.bg/downloads/06-Prilojenie-2007-19-01-2007.doc

# 14
  • Мнения: 1 103
И аз ще проверя не знаех благодаря ви  Hug.

Общи условия

Активация на акаунт