здравна глоба по 100лв. за 4,5 милиона българи

  • 3 250
  • 74
  •   1
Отговори
 Twisted Evil глоба, ако нямаш задължителните прегледи! а какво да правим когато джипи-то отказва да дава направления!?!?! държавата си взима своето!

# 1
  • Мнения: 5 370
Twisted Evil глоба, ако нямаш задължителните прегледи! а какво да правим когато джипи-то отказва да дава направления!?!?! държавата си взима своето!
За какво говориш,. че въобще не вдявам? Дай линк да прочета  нещо систематизирано, все пак. newsm78

# 2
# 3
  • Мнения: 7 718
Задължителните прегледи ги прави джи-пито, не  е необходимо направление.

# 4
  • Мнения: 5 370
Бахти идиотщината-без извинение!!!! #Cussing out А те ли ще ми осигурят ден от работодателя??? Да си взема неплатен, може би , за да гушнат пак нещичко???
Няма да стане!!! Ай да видим как, аджеба, ще ме глобят. Crossing Arms Crossing Arms
Извинете за грубите думи.

# 5
а изследвания не се ли правят, аз ходих да питам, но ме претупаха на бързо с обяснението - сега е края на 3месечието и нестава. Неми обясни нищо, беше преди време и аз оставих нещата и сега тази статия ...

# 6
  • Мнения: 5 370
а изследвания не се ли правят, аз ходих да питам, но ме претупаха на бързо с обяснението - сега е края на 3месечието и нестава. Неми обясни нищо, беше преди време и аз оставих нещата и сега тази статия ...
Тази статия е затова, за да подплаши лесно плашещи се. Mr. Green Гледай си живота, семейното щастие и не се връзвай на поръчковите писания на ТруТ или 25 часа. Нали преди време все тръбяха как ще идват добрите чичковци да откачат парното на лошите и непослушни НЕплатили си. Е......все още ги чакам. С баница, при това. Twisted Evil

# 7
хехеххехехеххехех  Joy
наистина има нещо такова  Grinning
10х
честно, какви ли не щуротии са навсякъде като се обърнеш  #Crazy
весел и усмихнат ден на всички  Grinning Grinning Grinning

# 8
всъщност сега видях за малкото ангелче, което вече го няма Sad  Sad  Sad

# 9
  • Мнения: 524
а изследвания не се ли правят, аз ходих да питам, но ме претупаха на бързо с обяснението - сега е края на 3месечието и нестава. Неми обясни нищо, беше преди време и аз оставих нещата и сега тази статия ...
Изследвания не се правят, мери се височина, килограми, кръвно?, ЕКГ. Поне на нас това ни правиха. А, ако решат да глобяват, повярвайте, ще го направят, ще лепнат глобата към данъците и щеш, не щеш...

# 10
  • Мнения: 2 070
Странно е да глобяват, но пък е странно и толкова да се възмущавате май. Все пак е добре да се ходи на профилактични прегледи поне веднъж годишно, при положение, че се поемат и от касата. И стига да не се претупват, а наистина да се правят качествено. Жените на определена възраст освен това имат право на безплатна цитонамазка веднъж годишно или веднъж на две години, не помня как беше, май над 30години ако си... Аз досега съм си правила винаги на частно, добре е да се прави два пъти в годината, нямам нищо против единият път да ми е безплатно. Както и останалите неща. Добре че е темата, че напомни.

А дали ще ме глобят, че не съм си била ваксината, забравих за какво беше, дето вс година бият на определени рожденни години. Моята трябваше 2005та да я бият, но кърмех и се заинатих, после я забравих.

# 11
  • Мнения: 25 449
А джипито не е ли длъжно да привика пациентите си в определен ден и час, за въпросните прегледи, а? Като гуши парици за хора, на които даже не е виждало очите, да се бръкне пък и за едно телефонче, викам аз?
Какво казва законът по въпроса?  newsm78

# 12
  • Мнения: 5 370
А джипито не е ли длъжно да привика пациентите си в определен ден и час, за въпросните прегледи, а? Като гуши парици за хора, на които даже не е виждало очите, да се бръкне пък и за едно телефонче, викам аз?
Какво казва законът по въпроса?  newsm78
Kак'Сийке, ти си моето второ АЗ.  Heart Eyes
И още нещо-законът как ще накара работодателя ми да ме овободи??? Къде е регламентирано това, питам аз?
У дома най-скоро видените очи са моите-лято 2004, когато забременях, за да ми каже, че ще ми даде направление.....само че аз съм посещавала платена ЖК.
А, и после 2005-направление за раждане.Толкоз.

# 13
  • Мнения: 2 070
На лекарските кабинети са разлепени съобщения, че всеки подлежи на профилактичен преглед, но никъде не пише за глобата.

# 14
  • Мнения: 7 718
А джипито не е ли длъжно да привика пациентите си в определен ден и час, за въпросните прегледи, а? Като гуши парици за хора, на които даже не е виждало очите, да се бръкне пък и за едно телефонче, викам аз?
Какво казва законът по въпроса?  newsm78

Мойто ме вика, както и за ваксини.

Общи условия

Активация на акаунт