Работното време на магазин 9+

  • 3 545
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 387
Здравейте,
Някой знае ли дали този магазин работи и в неделя и какво му е работното време?

# 1
  • Мнения: 1 449
От 1 октомври не работи в неделя.

# 2
  • Мнения: 324
Къде се намира този магазин, че явно е популярен, пък аз нещо съм го пропуснала  Embarassed

# 3
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Къде се намира този магазин, че явно е популярен, пък аз нещо съм го пропуснала  Embarassed

и аз Peace

# 4
  • Мнения: 1 449

Магазинът е на бул. "Вапцаров" (бившия бул. "Яворов" 34), между Семинарията и София Ленд.

Предлага основно асортимент на Чико (има доста неща в наличност), Recaro и някои други марки. Набеден е за един от 'фирмените' магазини на Чико Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 144
Магазинът е много добре зареден с маркови стоки, има колички Стоке, Бугабу, Чико и тн. Бебешките дрешки също са предимно маркови, има и хубави мебели за бебешка стая, при това в наличност. Доволна съм много от този магазин, оттам накупихме маса неща за малкия, обслужването е на ниво. Работното време е до 7 пред делнични дни, работят и в събота, но не знам докога.

# 6
  • Мнения: 65
Много е тъпо това,че не работят в неделя.Почивните дни са наи-удобни за много работесхти татковци и мами да пазаруват.По каква причина почиват в неделя,когато могат да направят чудесен оборот,не ми е ясно  Close.
Имах силното желание днес да пазаруваме от 9+,но ще пазаруваме от Премаман,защото 9+ са много уморени и почиват.
Както винаги нещо не е измислено както трябва в организацията.

# 7
  • Мнения: 622
Да бе много тъпо,че почиват в неделя   newsm78 най-обичам да пазарувам през почивните дни. Хем татито е на разположение и отпуска джоба повече като сме заедно Grinning хем няма навалица и задръствания по улиците.

Общи условия

Активация на акаунт