Частна ясла в Бояна

  • 845
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 80
Знаете ли дали има частна ясла в Бояна и по- конкретно дали има такава в близост до ЧДГ"Бояна". Позовавам се на цитат от предишна тема:
"Бояна:Къща на 3 етажа - на пръвия са групата на големите, на втория децата спят, на третия са малките.  В съседна къща ще правят и ясла от септември. Имали са транспорт, но в момента няма желаещи за него."
 
И от каква възраст приемат в ЧДГ "Бояна"?

# 1
Ами не знам точно за ЧДГ "Бояна",но с подобни условия е ЧДГ "Мечо Пух" пак в Бояна.Знам, че и там има ясла и доколкото съм чула взимат от 1.6 г. Но не съм сигурна на 100% за възрастта.

# 2
  • Мнения: 2 037
В ЧДГ "Бояна " за 2 годишно няма проблем. Стига да те устройва това, че играят практически на "Пушкин", нямат никакви условия за игра навън. Имат нещо като 15 квадрата, пак казвам, на булеварда.

# 3
  • Мнения: 80
Кофти е това с булеварда, най-добре ще е да посетя мястото лично. За сега събирам инфо само от нета.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 967
Има ясла в ЧДГ "СИЯНИЕ". Намира се в парка на кв. Бояна.

# 5
  • Мнения: 80
Има ясла в ЧДГ "СИЯНИЕ". Намира се в парка на кв. Бояна.
GERBER, дай моля те повече инфо. От каква до каква възраст, защото при нас така се получава, че сменяме района, отиваме в "Овча купел" и на път за работа мога да отскачам най-много до Княжево или Бояна, като Бояна ми е по-удобно. Проблема ми е, че трябва да "наместя" децата(баткото който е на 4 и половина, а до тогава ще е на 5 и малката, която догодина есента ще е на 1,5м.) Баткото ще го местя от държавна, която иначе не бих сменила, защото е супер, но от новото място за живеене е много далеч.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 967
0897958561 - това е телефона. Намира се в парка. Четири помещения ползват, 1/2 от които са големи. По принцип на мен ми харесва.

Общи условия

Активация на акаунт