Въпрос до мами

  • 4 113
  • 17
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 53
Здравейте, искам да споделя едно мое притеснеие, вчера забелязах, че на едната срамна устна имам  разширена вена. Случвало ли ви се е на вас. Бременна съм в началото на 8 месец. Ще изчезне ли когато родя, повод ли е за притеснение #Crazy?

# 1
  • Мнения: 27 524
Случвало ми се е, да, нормално е и често става. Не се притеснявай, детето затиска някой съд и затова така се получава. На мен ми изчезна след 2 дни, не след раждането, ако се размести детето, ще се махне. Ако не - със сигурност след раждането ще изчезне  Hug

# 2
  • Мнения: 872
Случва се да има разширени вени по вулвата и по някога се съчетават и с разширени вени по краката и влагалището.Това е заради венозния застой в малкия таз по време на бременност.Консултирай се с гинеколога си дали се налага да пиеш някакви съдовоукрепващи лекарства

# 3
  • Мнения: 5 026
Моя приятелка имаш такъв проблем и с 2 бременност.После е ок Peace

# 4
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Аз от тоя шкембак нищо не виждам вече hahaha

# 5
Аз от тоя шкембак нищо не виждам вече hahaha
и аз така  Joy ползвам огледало от време на време хихи

# 6
  • Мнения: 4 053
аз също бях така и с двете бременности, а сега ми няма нищо

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 53
Мони* това при теб това имаше ли отношение върху начина на раждане. Имам предвид може ли това да е причина да се забрани раждане по нормален път и да бъде планирано секцио?

# 8
  • Мнения: 9 973
аз пък не съм се заглеждала толково задълбочено Mr. Green Crazy

# 9
  • Мнения: 4 053
Мони* това при теб това имаше ли отношение върху начина на раждане. Имам предвид може ли това да е причина да се забрани раждане по нормален път и да бъде планирано секцио?

не, и двете ми раждания са нормални,
не се притеснявай  Hug

# 10
  • Мнения: 1 321
След раждането всичко ще се възстанови. Peace

# 11
  • Мнения: 510
Споко  Grinning и аз бях така и аз се оправих  Crazy

# 12
  • Мнения: 1 632
Мони* това при теб това имаше ли отношение върху начина на раждане. Имам предвид може ли това да е причина да се забрани раждане по нормален път и да бъде планирано секцио?

не, и двете ми раждания са нормални,
не се притеснявай  Hug
Peace
Аз от тоя шкембак нищо не виждам вече hahaha
и аз така  Joy ползвам огледало от време на време хихи
Joy

# 13
  • Мнения: 3 478
Оправя се веднага след раждането, споко Peace

# 14
  • Мнения: 421
О и аз имах няколко огроооомни разширени вени.Баба ми нямаше такива по краката  Shocked Но изчезнаха като с магия няколко дни след раждането   (както изчезна и подпухналостта по лицето,и подутия ми нос,и плюенето на кръв вместо паста за зъби... и куп други  гадни нещица  Laughing )  Така,че - Споко!

Общи условия

Активация на акаунт