Боядисване на вежди?

  • 4 208
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 288
Някоя от вас боядисвала ли си е веждите? С боя за коса или със специална за вежди и мигли? Изкажете си мнението?

# 1
  • Мнения: 108
Да,винаги когато се боядисвам, си боядисвам и веждите,стоя 1-2 минути и са готови.
Все пак няма да е много добре руса коса + тъмни вежди.
Не стават рижави или грозни,а напротив изсветляват с един тон и става супер  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 288
с каква ги боядисваш? за 1-2 минути ще могат ли да се изсветлят?

# 3
  • Мнения: 4 435
Някоя от вас боядисвала ли си е веждите? С боя за коса или със специална за вежди и мигли? Изкажете си мнението?


По принцип при козметичките има специални бои.На мене лично, фризьорът ми,ми отказа да ги боядиса с боя за коса. Thinking

# 4
  • Мнения: 9 865
Аз съм, но ефектът е много краткотраен. Имам тъмни вежди и боята, ако въобще проличи стои до 1 седмица и след това изфирясва.
Мазала съм се с боя за коса, без никакви проблеми, както и при фризьор. Нямаше никаква разлика в трайността и качеството. Но по-принцип, ако косата се изсветлява добре е да се пипнат и веждите.

# 5
  • Мнения: 17 546
И аз с боя за коса. Става.

# 6
  • Мнения: 59
става с боя за коса ,но ефекта е за кратко,не знам защо но там боята пада много бързо

# 7
  • Мнения: 108
с каква ги боядисваш? за 1-2 минути ще могат ли да се изсветлят?
Ами понеже съм с руса коса,ги боядисвам със същата боя с която и косата...при мен ефектът трае 20-25 дни... Wink то4но до следващото боядисване на косата..
Дано съм ти била полезна Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1 259
Според мен трябва да се боядисат леко,защото иначе е грозно при голяма разлик в тон на косата...

# 9
  • Мнения: 5 393
Да,боядисвам си веждите, когато сменям цвета драстично.Ако се боядисвам с кестенява боя(естественият ми цвят) ,тогава не ги боядисвам.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 672
Досега не съм си ги боядисвала.  Peace
Пък и косата ми е червена, определено не се виждам с червеникави вежди Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт