Ягоди

  • 715
  • 5
  •   1
Отговори
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Здравейте,

Не знам дали е за тук темата, но въпроса е свързан с алергия, та...
На въпроса - Мисля да направя гофрети на малкия, който е на една година и почти 3 месеца, и се питам дали мога да му сложа сладко от диви ягоди домашно производство?
Нали казват, че до 3 годишна възраст не е добре, за да не се провокират алергии.В същото време обаче си мисля на глас, та нали са обработени...
Ама да си попитам аз, та да не стане някоя беля Simple Smile
Благодаря!

# 1
  • Мнения: 27 524
Може.  Peace
Ягоди не се предлагат до годинка, освен ако няма проблеми с алергии, тогава се отлага до 3.

# 2
  • Мнения: 941
ами то и аз давам вече.Е,не съм му давала цяла ягода,но под формата на сокове,пюрета,влизат в състава им

# 3
  • Мнения: 5 393
Здравейте,

 - Мисля да направя гофрети на малкия, който е на една година и почти 3 месеца, и се питам дали мога да му сложа сладко от диви ягоди домашно производство?


Съни- КОЙ е на 1г и 3 месеца? newsm78

По темата-почнах да давам на Иво сладко от ягоди преди 1-2 месеца PeaceКато стана на 2г горе долу.

# 4
  • Мнения: 408
Децата ми обожават ягоди, също като мен  Crazy И двете почнаха да ги ядат от лятото на навършена годинка, Юлия даж нямаше 1  Peace

# 5
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Здравейте,

 - Мисля да направя гофрети на малкия, който е на една година и почти 3 месеца, и се питам дали мога да му сложа сладко от диви ягоди домашно производство?


Съни- КОЙ е на 1г и 3 месеца? newsm78

По темата-почнах да давам на Иво сладко от ягоди преди 1-2 месеца PeaceКато стана на 2г горе долу.

Явно не искам да порасне Joy

Общи условия

Активация на акаунт