Коса на клечки ?!

  • 9 529
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 224
Здравейте,от доста време ми е направило впечатление въпросното чудо "коса която стои на клечки" . Става въпрос за права коса,която стои на отделни кичурчета. Често срещано явление е при чалга изпълнителките  Laughing Някоя от вас има ли представа как бил могла да го постигна този ефект? Благодаря предварително Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 885
С преса и качествени стилизиращи продукти   Peace

# 2
  • Мнения: 1 224
Това съм го пробвала.. ако под качествените продукти имаш предвид "балсам за изправяне" . С него не става нищо,просто умекотява косата и УЖ я предпазва..  newsm78

# 3
  • Мнения: 4 435
Това съм го пробвала.. ако под качествените продукти имаш предвид "балсам за изправяне" . С него не става нищо,просто умекотява косата и УЖ я предпазва..  newsm78


Балсама е за друго.
За въпросната прическа трябват преди всичко преса и много лак за коса.

# 4
  • Мнения: 1 224
Правила ли си я ? Защото аз и с лак съм пробвала.. освен , че си я сплетох на топка,друго не направих.. Ако можеш,обесни ми как по-точно се действа с пресата и лака Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 885
Дайте някаква снимка да не би да си представям нещо друго  newsm78

# 6
# 7
  • Мнения: 4 435

Не става ли въпрос за едни твърди клечки прави?

# 8
  • Мнения: 1 224
Именно.. но не мога да намеря точно такава снимка..

# 9
  • Мнения: 1 885
Тази коса е на кичури, освен това е удължена. Тъмна коса не може да седи така, освен ако не  е играно с по-светли кичури.
Моите екстензии като не ги мия стават така  Laughing
За да не се изказвам некомпетентна обаче, ще пробвам тия дни едно стилизиране, което мисля има такъв ефект и ще докладвам.  Peace

# 10
  • Мнения: 4 435
Ох,и аз ще потърся за да съм сигурна че говорим за едно и също.Ако е това за което се сещам,мене ме е правил така фризьор.Просто с преса изправя малък кичур и го пръска обилно с лак,даже след това още веднъж минаваше с пресата.

# 11
  • Мнения: 4 435
Тази коса е на кичури, освен това е удължена. Тъмна коса не може да седи така, освен ако не  е играно с по-светли кичури.
Моите екстензии като не ги мия стават така  Laughing
За да не се изказвам некомпетентна обаче, ще пробвам тия дни едно стилизиране, което мисля има такъв ефект и ще докладвам.  Peace

Тя пита за друго,не за цветовете или да е на кичури,а за една прическа по-екстравагантна. Peace

# 12
  • Мнения: 1 885
Може... не съм разбрала явно!  Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 1 224
Дори и един клип не мога да намеря  ooooh! #Crazy

# 14
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Хммм, интересно!

Общи условия

Активация на акаунт