питане

  • 1 643
  • 37
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 636
С кого си споделяте, когато нещо ви мъчи? Аз напоследък се чувствам много гадно, но като се опитах да споделя с мъжа ми той не ме разбра, майка ми каза, да не й се оплаквам, а с приятелки не мога да се видя, защото по цял ден съм с бебето и не мога да изляза тогава, когато моите приятелки са свободни - т.е. вечер след работа. Моля, споделете вашия опит. bowuu

# 1
При мен за мой голям късмет,с всичките ме приятелки родихме в рамките на 2 месеца и сега сме всеки ден заедно.Иначе е много тягостно.Защо не се сприятелиш с някоя майка около вас,или от кухнята,или пиши във форума какво те тревожи и все ще намериш разбиране.

# 2
  • Мнения: 98
Обикновено когато нещо ме измъчва аз споделям с мъжа си,защото му имам страхотно доверие.Същото е и с него-двамата се разбираме само с поглед понякога и аз много ценя това.Не се притеснявай-това,4е мъжа ти не те е разбрал веднъж не означава,че винаги ще е така.Може би просто не си уцелила момента.Успех следващия път и горе главата! Wink

# 3
  • Мнения: 5 026
С мъжа ми,сестра ми, имам си 2 приятелки, в някоя форумска тема...

# 4
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Ами, аз не съм от хората, които споделят особено, но имам две приятелки, с които общувам най-вече по интернет, тъй като са в друг град.
С майка ми също, понякога.
С мъжа ми, зависи, обикновено "терзанията" ми му се струват неоснователни  Mr. Green.

# 5
  • Мнения: 1 586
Аз също обикновенно споделям със съпруга ми, след раждането имаше дни в които се чувствах много зле и само на него можех да кажа.Можеш да споделиш и тук във форума - нали е точно за това. Hug

# 6
  • Мнения: 521
Споделям най вече с моята полувинка също и с приятелки понякога е много важно да си кажеш какво те мъчи,олеква ти.

# 7
  • Мнения: 3 562
Първо с половинката, като го предупреждавам че ми е нужно съчуствие и той се справя добре  Laughing
Докато си намеря приятелки форумите бяха всичко за мен преди няколко години  Laughing
Много ме е яд, че нямахме нет когато бях бременна - последните месеци от бременеенето ми имах толкова много свободно време Crazy

Нищо не пречи да споделиш във форума  Laughing винаги ще се намери някой да те разбере и успокои spoko

# 8
  • Мнения: 8 999
Излизай по-често и се запознай с други майки от квартала. Ще се почувстваш определено по-добре и няма да си самотна. Ще споделите и опит.

# 9
  • София
  • Мнения: 408
Зависи от проблема. Но хората с които споделям са трима- майка ми,половинката и леля ми.
Уверих се, че от споделяне с приятелки полза няма.

# 10
  • София
  • Мнения: 4 585
Със съпруга ми ми най-вече. Понякога и с приятелки, когато имам възможност да се видя с тях. Simple Smile

# 11
Понякога човек наистина има нужда да поговори с някого, аз в момента се чувствам така, на мъжа ми му се струва вероятно като мърморене, защото вече съм в 9 месец  Blush и вероятно и на него му е дотегнало мрънкането ми,  #2gunfire макар че се старая да се държа мъжки, но това е нормално състояние - хормони ............. ще ме търпи, няма начин. Rolling Eyes Споделям с най-близките си хора, а понякога преглъщам и се старая да отминавам проблема и да не се натоварвам допълнително, то достатъчно тежи вече.  Embarassed Когато ти дотегне и те "стегне шапката" ако искаш си пореви, но гледай дълго да не се тормозиш и бързо си намери ново занимание, което да ти ангажира вниманието, то всичко бъразо минава и от много терзание файда няма.  Wink Убедила съм се, че повечето е все моментно настроение и в това положение е нормално, все пак толкова неща са ни на главата,  Thinking търси си позитивни развлечения, разходки из парка, намирай си някой, с който да си бъбриш, да разпускаш, но знай че проблемите няма чужд човек да ти ги разреши, тях само с най-близкия - половинката, bowuu той трябва да намери начин да те разбере.

# 12
  • Мнения: 7 723
Излизай по-често и се запознай с други майки от квартала. Ще се почувстваш определено по-добре и няма да си самотна. Ще споделите и опит.
Да, точно така  Peace....пък и бебето ти вече не бебе Wink

# 13
  • Мнения: 331
Споделям с мъжа ми - и да не ме разбере (а то най-често така става, щото всички мои терзания му се струват драматизирани и в общи линии безсмислени), поне съм си го казала и ми олеква. А иначе - може да прозвучи странно - преди години си водех дневник и там си пишех всичко точно така, както ми е на сърцето. Не че ми съчувстваше, но ми помагаше повече, отколкото сега като рева...  Tired

# 14
  • Мнения: 1 121
Споделям с мъжа ми. То няма и с кой друг в момента. Приятелки нямам, защото току-що се преместихме на ново място и не познавам никой Rolling Eyes но малкият заема толкова огромна част от времето ми, че докато смогна и да сготвя, че и изчистя, съм толкова скапана, че нямам сили даже да се ядосвам Laughing обикновенно вечер след като приключа с всичко, взимам един шоколад и се настанявам пред компютъра. Мотая се из you tube, слушам музика, чета и пиша из форума и така релаксирам Sunglasses

Сподели какво те мъчи Hug

Общи условия

Активация на акаунт