от къде органични плодове и зеленчуци в София или по принцип....

  • 1 324
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 131
има ли такива на българския пазар? Искам да купувам органични плодове зеленчуци и месо (прекалено ли е Simple Smile?) за бебешки пюрета.
Някои знае ли от къде мога да меря такъв пазар в София ....или къде в Бъл;гария има изобщо?

# 1
  • Мнения: 814
Поздравления за темата. Аз също съм фен на БИО-то, особено сега за детето  Wink - ще следя с интерес.
Знам, че в Пикадили и Елемаг има щандове за различни органични продукти.
За плодове и зеленчуци има един страхотен сайт, от който правят доставки по домовете (мисля, че фирмата не е българска). И аз все се каня да поръчам:
http://www.gaiaorganic.com/
Относно кислите млека - сигурно си видяла, че вече освен БИО-киселото мляко (което излезе първо), вече и ОМК и ЕЛЕНА и май още някой беше  newsm78 имат такива. Аз давам на малкия и АМ, което също е БИО.
Подкрепям темата ти и се включвам да призова и други мами да споделят каква информация имат. Нека обменим мнения за линкове и продукти. Според мен това е важно както за децата, така и за семействата ни. 

 

# 2
  • Мнения: 8 999
Приготви се за големи цифри. Посети сайтовете на Slowfood. Изобщо не се лъжи, че ако пише на етикета "еко" или там нещо в този дух, то продуктът е екологично чист. Истинската храна е прекалено скъпа, за да се продава в обикновени супермаркети, та били те и "Пикадили".

# 3
  • Мнения: 213
Темата се повтаря.
Аз съм купувала от Пикадили. Има и в bio.gorichka.bg - в "каталог" са посочени био-продуктите. 

# 4
  • Мнения: 953
от село.

Общи условия

Активация на акаунт