Отговори
  • Мнения: 3 929
Ами, това е въпросът ми - каквото е и заглавието на темата. Искам да тегля жилищен ипотечен кредит, а имам кредит от Джет Кредит, който трябва да погася в рамките на 1 година. Въпреки това, когато се кандидатства за кредит в някоя банка, тя не отчита колко време ти остава да погасиш съществуващ кредит, а каква ти е месечната вноска, с която съответно ти намаляват и нетния доход, а оттам и възможността да получиш кредит.

# 1
  • Мнения: 389
Да, подават - мъжо така каза!

# 2
  • Мнения: 304
Да всички са свързани с тоя регистър Confused

# 3
  • Мнения: 730
Естествено ,че подават!

# 4
  • Мнения: 447
Да всички са свързани с тоя регистър Confused
Peace

# 5
Не, не подава такава информация към кредитния регистър. Джет са единствени на пазара, които не са свързани с банка, а се самофинансират!

# 6
  • Мнения: 304
Не, не подава такава информация към кредитния регистър. Джет са единствени на пазара, които не са свързани с банка, а се самофинансират!
Не са единствени, които не са свързани с банка- Ти Би Ай Кредит са също така

# 7
  • Мнения: 3 929
Не, не подава такава информация към кредитния регистър. Джет са единствени на пазара, които не са свързани с банка, а се самофинансират!
Не са
Да, ина мен един колега ми каза, че Ти Би Ай кредит също не подават такава информация и предполагаше, че същото се отнася и за Джет Кредит, но не съм сигурна.

# 8
Да, сбърках и Ти Би Ай се самофинансират, но мисля, че тях ги има в кредитния регистър!

Но специално за Джет съм сигурна, че ги няма. Работата ми е от това естество, и съм запозната.

ПП. нарочно не пиша с ника си, ако авторката на темата  иска да ме пита нещо конкретно, нека пише в темата, аз ще й пиша на лични от профила си!

# 9
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Джет кредит не подават и от скоро Транскарт не подават.

# 10
  • Мнения: 389
Да, подават - мъжо така каза!

Извинявам се, мъжо днес провери на работа - не подавали!

# 11
  • София
  • Мнения: 1 890
Интересно инфо, аз пък все си мислех, че имат единна база данни и могат във всеки един момент да те проверят... newsm78

# 12
iskam da teglia potrebitelski kredit no imam lizing s goliamo zakasnenie kam djet kredit.
iskam da znam dali bankite sa informirani

# 13
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Дали подават или не, не е толкова от значение.

Но имаш грешка още във въпроса... Банката се интересува не само колко ти е вноската, но и колко време ти остава, за да погасиш заема си!

# 14
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Не подават такава информация  Peace

Общи условия

Активация на акаунт