кърмене и настинка

  • 578
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 122
мами здравейте,

от 2 дена ме наболява гърлото и имам лека хрема.днес забелязах че имам полипи на гърлото.температура нямам,но..как да се лекувам?не искам да стане по зле,но незная какви медикаменти може да се пият при положение че кърмя?

# 1
  • Мнения: 114
Пфу! Явно майките-кърмачки сме доста уязвими. Споделям моя опит - два пъти боледувах от грип, но и двата пъти не съм спирала да кърмя. Лекувах се с хомеопатия, която ми предписа педиатърката на малката. Общо взето има малко лекарства, които са абсолютно противопоказни при кърмене, но със сигурност не се самолекувай, а просто се обади на педито си и тя ще ти каже. И не се плаши чак толкова от антибиотиците, наскоро те спасиха живота на едно току-що родено бебче на една приятелка.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
За гърло мога да ти кажа едно невероятно бабино лекарство. Наскоро б ях болна и темп даже имах, но джипи-то ми е много разбрана и ми предписа следното нещо.
Сока на 3 лимона + 3 суп.лъжици мед се загрява на водна баня. Пие се топло вечер преди лягане. Курс- 3 дни
Още на 2-рата вечер ефекта беше поразителен. Малко е неприятно, защото явно от сока на лимона гърлото доста боли докато се пие, но пък за кърмачки е супер решение.

Общи условия

Активация на акаунт