Има ли хомеопат в София, който да работи със здравната каса?

  • 1 194
  • 4
  •   1
Отговори
  • Русе
  • Мнения: 270
От скоро се преместихме и още не сме сменили личния лекар. В Русе ходехме при боаронски хомеопат(беше ни личен лекар), каквото и да значи това. Все още не мога да разбера каква е разликата между класически и 'класически' хомеопат. Лекували сме се с боаронската хомеопатия и е действала. Доколкото разбирам тук не я използвате. Объркана съм и не знам накъде да се насоча Crazy Детето все още е в Русе при родителите ми и преди да я вземем при нас ще трябва да имаме лекар. Ще съм благодарна на всякакви предложения Hug

# 1
  • Мнения: 3 506
В Русе ходехме при боаронски хомеопат(беше ни личен лекар), каквото и да значи това.

И тук има джи-пи-та, които са боаронски хомеопати. Има дори и такива, които (твърдят, че) са класически. Предполагам някой ще се включи с координати, но все пак напиши за кой квартал става дума. Друг е въпросът дали това е правилно, полезно, здравословно и прочее.
Аз лично бих те посъветвала да се ослушаш за най-услужливото джи-пи в кварталната поликлиника (т.е. да не ти прави проблеми за талони, по-често проследяване, някакви приумици, ако си имаш и т.н.). Отделно бих си намерила хомеопат, на когото да имам доверие. Разбира се, тук и парите са казус, но нали знаеш лафа за евтиното и скъпото...

# 2
  • Мнения: 35
ще ти дам координатите на личната лекарка на сестра ми. тя е много доволнаот нея, класически хомеопат е. по принцип е педиатър, но я ползват и за личен лекар. казва се д-р Георгиева и се намира в поликлиниката на ІІІ градска болница.

# 3
  • Русе
  • Мнения: 270
ЕКИМСКА, къде точно се намира тази болница? Ние сме в Дружба 1, но ако наблизо не се намери добър лекар,няма да е проблем ако се наложи и по-далеч да ходим.

# 4
  • Мнения: 35
трета градска болница е зад кино Арена - преди тунела на Люлин

Общи условия

Активация на акаунт