спешно!!!!!да дам ли конституционното?

  • 650
  • 3
  •   1
Отговори
  • вкъщи
  • Мнения: 2 453
здравейте!
дъщеря ми в4ера се оплакваше от болки в главата,беше умърлушена,вдигна температура,цяла нощ имаше около 38,5.сега е около 38.дне с повърна,като цяло е отпаднала,няма апетит.хомеопатката ни днес не работи,евентуално 4ак утре ще я заведа.да и дам ли от конституцинното лекарство пулсатила 10м.досега винаги е помагало,да допълня ,4е не е боледувала доста време.а не е повръщала от 2 години.зна4и ли това,4е картината на лекарството се е променила.мога ли д адам или да 4акам до утре,когато най вероятно ще посетим нашата хомеопатка.а ако е вирусно може ли бебето да се зарази?да уто4ня,4е е на кърма само.може да зву4а объркано,но съм много притеснена,сама съм с двете деца и ме е старх да не се влоши състоянието на каката,а оттам и на бебето.

# 1
  • Мнения: 1 866
Аз на твое място нищо не бих дала. Температурата не е много висока, няма и някакви кой знае колко обезпокояващи симптоми (повърнала е само веднъж, а не повръща непрекъснато). Остави организма сам да се справи с болестта на първо време. Това, че не яде е много хубаво. Когато са болни децата нямат нужда да ядат както на нас ни се иска. Организмът се мобилизира, за да се бори с болестта и няма нужда да се натоварва с храносмилане. Опитай се да й дадеш течности и я остави да си почива. Забелязала съм, че децата ми много добре знаят инстинктивно какво да правят като са болни и е най-добре да ги оставя на спокойствие. По принцип не водя децата си при първите симптоми. Изчаквам 1-2-3 дни и ако няма подобрение или пък има нещо силно притеснително, тогава чак ги водя.
Бебето може и да се зарази, може и да не се зарази. А ако се зарази може да изкара болестта много по-леко щом е на кърма. Не го мисли толкова. И аз съм в същото положение с една кака и един мъник и съм забелязала, че каквото и да правя, все тая. Понякога се разминаваме само с един болен, понякога и другият се разболява, но пък изкарва болестта по различен начин. Кърми си и не се безпокой излишно.

# 2
  • вкъщи
  • Мнения: 2 453
благпдаря ти за отговора!
сега е по добре,няма температура,жизнена е,подска4а и пее.хапна 1 препе4ена филийка,нищо не съм дала друго.текнаха ве4е и сополките,което знам,4е е добре.поуспокоих се малко,дано не се влоши пак.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 225
Това,че има температура е добре- оргазнизмът се бори с инфекциата.Ако се вдигне над 39 градуса дай задължително панадол.Все пак утре се опитай поне да поговориш по телефона с хомеопата, за да си по-спокойна!
Голямото ми дете беше точно така преди 2 седмици и без да давам нищо  за 3 дни се оправи.Имаме и бебе на 1 година.Знам какво чувстваш в момента, на смятам ,че не можеш да направиш почти нищо- не можеш да изолираш бебето нито да му дадеш нещо превантивно.Твоето е още малко и все още има имунитет от бремеността както и от кърмата, така че вероятността да се разболее е малка!
Бързо оздравяване!

Общи условия

Активация на акаунт