Идеи за детска баня?

  • 3 185
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 206
Най-вече ме интересуват детски плочки, ако може и с Дисни герои, баня за момче.
Бяхме харесали чудни плочки на далматинци в София, но нямат налични и не могат да осигурят.
Всички предложения с детски мотиви са добре дошли.

# 1
  • Майничка
  • Мнения: 12 482
В краен случай, могат да се използват специални водоустоичиви стикери за фаянс. Като ви писнат след 2-3 години, сменяте с нови. Мисля, че в "Домко" бях виждала такива.

# 2
  • Мнения: 6 206
Да, мерси, от Домкото са ни тапетите за тоалетната в центъра и децата много ги харесват.
Но след като видяхме тази стена далматинци, хич не искам от Домко вече. Confused
После до РУМ Нева магазина харесахме едни пеперуди и хоп да ги вземем, размислих, защото едни жълти зелени, малко крив цвят, после пеперуди за момче не върви много. Зор голям с тези плочки.  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 8 999
Ремонтът на една баня е доста скъпо удоволствие /а и много мръсно/. Прави си сметка, че след 5-6 години детето ти ще е на съвсем друг акъл и може би мечопуховци и далматинци няма да са голямата му страст. Вариантът със стикери е най-безобиден.
Малко извън темата - къде видя тези плочки на пеперуди?

# 4
  • Мнения: 2 529
Ремонтът на една баня е доста скъпо удоволствие /а и много мръсно/. Прави си сметка, че след 5-6 години детето ти ще е на съвсем друг акъл и може би мечопуховци и далматинци няма да са голямата му страст. Вариантът със стикери е най-безобиден.

И на мен така ми се струва, още повече като знам колко любими герои има моят голям син - като се започне от Пепеляшка и Мечо Пух и се стигне до Трансформърс и Костенурките Нинджа  Crazy Не се знае какви ще са предпочитанията на малкия, а двамата след време ще делят две детски стаи, но с обща баня, така че...  Laughing  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 6 206
Да си кажа честно аз тази баня си я правя точно толкова за мен, колкото и за него. Не казвам че ще сложа Мечо Пух, това просто няма как да стане, но пък как искам да е на калинки примерно....
Иначе пеперудите бяха много хубави, но цветът не беше моят, видях ги в Пловдив в магазина до РУМ Нева, ако ти говори нещо. А далматинците в магазин Сфера в София, но от там вече официално ми отговориха, че са спряни от производство. Иначе в магазина има направена една стена и е много хубаво.

# 6
  • Мнения: 8 999
но пък как искам да е на калинки примерно....


На калинки ми се струва съвсем разумно. Аз бих си сложила и в нашата /за възрастни/ баня калинки, ако намеря някъде. А и бубулечките са универсален десен - няма да им мине модата, нито детето ще ги надрасне.
Давай с калинки и кажи откъде ги намираш!

# 7
  • Мнения: 6 206
Аз се надявам някой тук да каже! Simple Smile

# 8
  • Мнения: 5 622
Поля, Мартинели имат ли магазини в Пловдив?

Аз там съм виждала невероятни плочки за детска баня! И то не неща, които биха омръзнали бързо.

Общата идея е изчистени плочки, само на места се слагат плочки с мотиви, като пана. До колкото помня имаше някакви със слончета, с жирафи, влюбени момченце и моиченце, луни разни и прочие...

Бяха много красиви, аз питах за нашата си баня и тогава ми казаха, че по принцип са за детска баня(но стават за всякъде, въпрос на вкус  Grinning )

# 9
  • Мнения: 6 206
Верно Мартинели, ще отида още тези дни!
Спомням си, че там не съм ходила, защото се някой каза, че започват цените от 40 евро и много нагоре на кв.м. и реших да пропусна.
После на два пъти бяхме за други неща, тогава не съм гледала бани, и все чакаш по един час някой да ти обърне внимание, все едно им се молиш. А ние сме отишли да поръчваме. Същата работа Мартинели в София. Една девойка сложена там и тя не знае какво имат, къде е, колко струва. Мързи я да гледа. Неам нерви да се разправям с тях, но сега ще отида, дано леко са се подобрили.

# 10
  • Мнения: 5 622
Има всякакви цени там. Верно не е от най-евтиното, но поне нещата са уникални, много красиви и качествени. ние за нашата баня не сме купували от там, но за плочките в кухнята, им се доверихме(взехме от тези малките, квадратни плочици). Дано и при вас ги има тези плочки за детските бани, защото тогава, като ги гледах, ми останах очите!  Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 6 206
Редактирам се за Мартинели, може би е било така в началото когато имаше наплив, днес бяха много любезни, много време ни отделиха, но така и не харесах нещо, в смисъл има детски, но не точно каквито в моите представи... Уф, не знам какво да правя вече.

Общи условия

Активация на акаунт