Предложение - теми за начинаещи!

  • 2 431
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 607
В последно време след много мислене и самонавиване, реших да опитам нещо от хубавите неща,които правите вие - сръчните мами!

Не съм дизайнер, нямам намерение да работя като такава, но все пак ме блазни идеята на моите деца снимките да ги украсявам с хубави рамки... - ето ме при Фотошопките,на които съм страшен фен!

С 2 леви ръце съм, не съм много по нежните неща(и хормонално е доказано,че имам недостиг на женски хормони Mr. Green),но дъщеря ми обича да рисува, обича цветята и заради нея и по нейна молба преди около 2г. се захванах цветя да гледам,а сега и с декупажа......Защото все лепи, все реже, все нещо събира в нейната стая.......

Та по тази причина си признавам,че съм пълен новобранец....Но започвайки да пиша в дадена тема, винаги се усеща една досада към новобранците и техните въпроси....А новобранците си имат въпросите.......Определено!

За да не си пречим имам следното предложение - да се направят теми за начинаещи...Където някой с нерви от можещите в различните Хоби-та да ни наставляват, да ни показват и след някоя друга тема - който си го може вече - се прехвърля при можещите и знаещите.

Казват често - чети темата...Да чети,но има теми,които в определен етап се оспамват с честитки(няма лошо и не съм против),а и самите пишещи си приказват със специфични термини,които един току що излюпил се, не знам до колко ще разбере.......А и за да прочетеш дадена тема - се изисква време,което не винаги е в наличност,а и темите вярвам,че не са в градация - първата да е най-лесната,а последната - с най-трудни елементи за изпълнение....

За да няма конфликти и всеки да може да си се развива - аз съм ЗА теми за начинаещи......

# 1
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Ами хайде и аз при начинаещите  Flutter,че в почти всичко съм от новаците Mr. Green

# 2
  • Мнения: 167
Нищо ,че много неща съм насълфетила и аз съм при вас. Доста още има да уча  от мираж, от фансита  къдричката и други като тях . Hug

# 3
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
ако в една тема се обяснява за всичко - декупаж, фотошоп...то ще настане голяма бърканица.

колкото до начинаещите: аз не смятам, че проблемът е точно в това, че някой е начинаещ.
забелязвам, че по темите има определен кръг хора, които са редовни и не комуникират с "външни".
забелязах го в темата за Коледните картички: хортуват си хората от Фотошопските рамки.

според мен най-добре е в движение да влизаш в темата, да питаш и да четеш....

# 4
  • Мнения: 11 607
ако в една тема се обяснява за всичко - декупаж, фотошоп...то ще настане голяма бърканица.

Не, не....не м една тема...В темИ...Тема за декупаж - за начинаещи, тема за цветарство - за  начинаещи, тема за фотошоп - за начинаещи и т.н.

# 5
  • Мнения: 425
Ами като се съберем само начинаещи и нищо незнаещи от кой ще се учим? Аз примерно следя плетките и ако не са напредналите мами не знам как ще се оправя. Поне там не съм забелязала такова негативно отношение към нас невежите душици. Има доста добри майсторки на плетката, които винаги помагат в нужда, за което им благодаря   bouquet

# 6
  • Мнения: 11 607
Ами като се съберем само начинаещи и нищо незнаещи от кой ще се учим?

За да не си пречим имам следното предложение - да се направят теми за начинаещи...Където някой с нерви от можещите в различните Хоби-та да ни наставляват, да ни показват и след някоя друга тема - който си го може вече - се прехвърля при можещите и знаещите.

# 7
  • Мнения: 2 270
аз мога да помагам за всичко свързано с фотошопа,за останалите теми и аз се уча ,а за някой съм профан.Искам всичко да мога,но не ми достига времето да чета темите.Незнам как бихме могли да го направим,защото темите ще станат много и ще се разводнят.Имаше една тема"фотошоп за абсолютно начинаещи",но нещо не я виждам вече,така и не потръгна.Може би ако направим една обща и в нея всеки да задава въпроси от темата,която го интересува,пък който може и иска да отговаря newsm78

# 8
  • Мнения: 11 607
аз мога да помагам за всичко свързано с фотошопа

С Фотошоп-а си в първата редица...Не съм си и помисляла,че ти няма да си там!

# 9
  • Мнения: 2 591
много ще се претовари форума - в смисъл голяма обърквация - кой скромен напреднал, кой наистина начинаещ, кой начинаещ, ама се считащ за напреднал.....

според мен и сега има разбиране и обяснения към начинаещите..... например темата за свещите... в началото никой нищо не знаеше, мислихме, пробвахме, хвърляхме, а сега колко хора се запалиха и все нови и нови идеи привнасят.....

# 10
  • Мнения: 2 591
всъщност от малкото пъти, когато съм влизала във фотошопските темички - те там наистина си имат по-друга атмосфера..... и се чувстваше раздразнение..... имаш право, Цоцоланке.... но пък имаше разни темички фотошоп за начинаещи например Blush

# 11
  • Мнения: 7 378
забелязвам, че по темите има определен кръг хора, които са редовни и не комуникират с "външни".

За съжаление и аз забелязах същото,но то не се отнася само до хобитата. Тъкмо бях решила да се включа в една от темите и прочетох как набързо сдъвкаха едно момиче ,че си ....пъха носа навсякъде.Май не приеха факта,че човек може да прави повече от едно нещо.Така,че в момента чета и намирам иеобходимата ми информация,но не съм се включила.Може би някой път като снимам направените от мен неща да ги пусна и да ме приемат по дружелюбно защото не съм начинаещ в шиене,бродиране,плетене,рисуване на стъкло,цветя,готварство и още мнооого други неща. Единствено в декупажа съм начинаеща,но там момичетата дават много инфо и не е трудно да се ориентираш. Laughing А съм решила да науча децата от групата ми и тогава ще ви покажа какво могат да правят 6 год.хлапета ,ако има кой да ги научи.Ако закъсам ще искам помощ. Peace

# 12
  • Мнения: 2 270
всъщност от малкото пъти, когато съм влизала във фотошопските темички - те там наистина си имат по-друга атмосфера..... и се чувстваше раздразнение..... имаш право, Цоцоланке.... но пък имаше разни темички фотошоп за начинаещи например Blush
може би,защото темата е доста отдавна и вече са навъртяни бая .Аз когато за първи път публикувах там/май беше януари месец/ме приеха радушно,както навсякъде между-впрочем GrinningНе мисля,че някой на някого е казал лоша дума/или аз съм се заблудила newsm78/А фотошопа без учене не става,само практика не е достатъчна и ако не се пита и обеснява до никъде няма да се докара

# 13
  • Мнения: 3 036
Мама Цоцолана,
Браво че се сети за такива като нас.
Аз ходих до едно ателие и ми дадоха цветна брошура за салфетна техника и то на български обяснението. Другото за декопажа е на английски .Ако искаш мога да ти пратя това на български.Не знам как си със англ.?Доколкото знам и си спомням си от Благевград,така че няма да има пробл.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 456
Аз съм за тема за начинаещи фотошопки!!!!
Толкова неща искам да питам, а като гледам колко напред са другите момичета, не смея да им се бъркам.
Самичка си се мъча и ми струва много време! Чета тук и там и уроци и съвети от толкова време , авсе още и един елемент не мога да сложа на рамката.  ooooh!




Общи условия

Активация на акаунт