бебчо отказва да се храни

  • 477
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 34
Здравейте мами, може вече да е публикувана подобна тема  за което се извинявам. Сега в 3 часа бебчо трябваше да се нахрани, но изпадна в някакъв неистов рев и буташе шишето настрани, много плака след което заспа. Какво да правия? Педиатъра е с изключен телефон. Възможно ли е да му никнат зъбки и това да е причината, колики нямаме, детето е на 3 месеца. А вчера вечерта хапна малко и след това не пожела да си изяде млякото, да не би да не му харесва? Благодаря!!!

# 1
  • Мнения: 603
А ти не го ли кърмиш? От кога му даваш мляко с биберон? Може да не му харесва биберона, а може и да не е било гладно. Когато е гладно само ще си изпие млякото.

# 2
  • Мнения: 91
не се притеснявай  Hug,за зъбките да възможно е при нас първота зъбче се появи на 3 месеца и малко Peaceсъщо не искаше да се храни ,ядеше наполовина от приготвеното мляко ,ревеше и заспиваше  ooooh!,бях буквално се побъркала, но като видях зъбчето се успокоих newsm47 ,но все пак най-доре да го види педиатър Peace
не се притеснявай  bouquet

# 3
  • Мнения: 154
Не мисля ,че са зъбки,доколкото знам първият излиза най-рано към 5-я месец,по-скоро може просто да не е било гладно детето.Моята бебка е почти на 4-ри месеца,но от няколко седмици прави по-големи интервали между някои хранения,аз не гледам колко е часа,а давам като си поиска,понякога ядем в 15,30 и в 16,00ч.,тя като не иска да яде бута с език биберона,маха с ръка по шишето,просто не настоявай с храната като не желае,храни не според часа,а когато си поиска.Ако е бодърствало преди това повечко, просто му се е приспало,на моята като и се приспи става раздразнителна,понякога поплаква и заспива.

# 4
  • Мнения: 291
а ти как разбра, че не са колики  newsm78 и да, възможно е да е зъбче

Общи условия

Активация на акаунт