Неутешим нощен плач, докато спи!

  • 5 920
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 26
Здравейте, мами
много сме притеснени. Нашият бебо тази нощ за втори път/преди това го направи преди 2 нощи/... в 5:30 ей така от нищото и изведнъж, не със засилка, започва да реве, здраво, с пълна сила, вдигнах го веднага, светнахме, той се оказа че спи, но продължава да се дере, все едно има най-силните колики, които може да има. Не можем да го събудим, люлеем го, говорим му, няма ефект... чак след20-ина минути се успокои и малко след това се събуди. Само като го сложим легнал, дори и на ръце и пак започва.... Педито каза, че това са нощни страхове, случвало се, но обикновено при деца над 1 година, а ние скоро ще направим едва 3 месеца. Вярно, че той е много емоционален, оглежда се, смее се, преди и доста плачеше, но дали това са някакви кошмари, нещо през деня ли го е уплашило? Случвало ли ви се е такова нещо? Какво ще ме посъветвате да правя в такива моменти?

# 1
  • Мнения: 9 973
леле,дано го преодолеете! Hug
запис.,че ви настигаме и да знам какво ме чака

# 2
  • Мнения: 1 204
да  Rolling Eyes и ние сме така от няколко месеца,няма спасение,поревава си  Sad гушкам го и след 5-10мин е успокоява  Rolling Eyes незнам какво е но не е приятно  Sick милото.... много страшно изглежда от страни  Shocked

# 3
  • Мнения: 221
Cleopa, спокойно мила, ще премине от само себе си HugПри нас се случи няколко пъти, когато беше на 4-5 месеца ooooh!Знам, че е много жалко и се чувстваш адски безпомощна, обаче няма какво друго да направиш, освен да го гушнеш и да му говориш спокойно, за да те усеща и да чува гласа ти Rolling EyesПри нас действаше и бибероната, ама не винаги я искаше Tired Аз го отдавах на превъзбуда и умора, може би защото се случваше след по-емоционални дни ThinkingНо не се тревожи, ще отмине с времето Peace

# 4
  • Мнения: 689
И при нас се случи в събота вечерта около 12:00 ч. Крис започна да плаче неутешимо, а в същото време спеше. И така цял час го гушкахме, но и това не помомогна, той сам постепенно се успокои. Бяхме се шашнали.
Отдадох го на зъбките, но не съм сигурна че това е проблема.

# 5
  • Мнения: 1 632
На тази възраст моите ревяха непрестанно,и точно тогава им бяха най-силните колики.

# 6
  • Мнения: 1 685
 и при нас има такива нощи ,в които бебо спи и в същото време плаче Sad и бибата съм му давала и водичка но ...без успех!плаче та почервинява от рев!!!

# 7
  • Мнения: 26
при нас не е от колики, нашите минаха към 40-тия ден. Той е доста едър и явно бързо ги израстна. Някои казват,че от бързия растеж децата се стряскат, а той наистина добре си хапва, първия месец бяхме качили 1 кг и 3 см, а втория пък 1 кг и 5 см!

# 8
  • Мнения: 478
Моя бебчо е още така.  Sad плаче ли плаче, събужда всички съседи, дере се с цяло гърло. Като попитах педиатърката тяосвен израза, че не е лесно да си майка друго не ми каза.

# 9
  • Мнения: 2 131
И моят син има такива периоди. Аз в една друга тема бях писала, че, според мен, а и според лекари, се дължи на превъзбуда, на прекалена емоционалност на детето. Така си го обясняваме, ама кой знае.... Като се натрупат повече хора на главата му, а и той е контактен. Казват, че бебетата също сънували. В крайна сметка се надявам да го израсте.

# 10
  • Мнения: 2 100
И при нас е така. Изведнъж започва да пищи или да реве силно, но си спи. Успокояваме го и после като че ли нищо не е станало. Дано да го израстат по бързо.

# 11
  • Мнения: 205
Гушкаш го и чакаш да се успокои-друг начин няма

# 12
Моето бебе също плаче нощем,докато спи.Според нашата лекарка-хомеопат бебетата нощем преживяват емоциите от деня.Не е нито от зъбки,нито от колики,нито от болка.Изписа ни Stramonium -за успокоение-2 по 5 гранули.Сега сме по-добре

# 13
И ние сме от три нощи насам така, само че лошото е, че като го вдигна после не иска да легне и започва да плаче, сякаш го слагам на пирони. И така сме до сутринта, какво ли не опитах, но засега нищо не помага. И Панадол му дадох като мисля, че е от зъбите, и Еспумизан, и водичка, и АМ, но нищо не помага. Дано да го израстем.   bouquet

# 14
  • Мнения: 178
Вашите,поне са още мънички...Докато моята щерка си плаче всяка нощ по 4-5 пъти от както се е родила.  CryНе знам до кога ще продължи тази мъка за мен, но вече се чувствам много изморена от това безсъние... TiredДано вашите се оправят по-бързо и спрат да плачат!!! Peace baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт